Rekrutacja na studia

(Bwatras) #1

Juz raczej jesteśmy po maturach... :slight_smile: I nadchodzą decyzje które będą miały wpływ na nasze życie w przyszłości... W związku z tym mam kilka pytań! Na jakie studia idziecie? I czy to prawda że można złożyć podania tylko do 3 uczelni.? Ja mam zamiar złożyć do 5 (chodź tak naprawdę to interesują mnie dwa kierunki, reszta tak dla bezpieki :P). A jak wy składacie? (albo składaliście jeżeli chodzi już o studentów). Pozdrawiam

(Grzegorz Ch) #2

przyglądnij się trendom aktualnie panującym na rynku pracy, jakich zawodów będzie brakować lub już teraz brakuje. Wybierz takie studia, żebyś po skończeniu ich nie zasilił szeregów bezrobotnych.

(Por7ag3n) #3

Tylko na 3 kierunki ... ciekawie to brzmi .. pazerność nie zna granic ... :slight_smile:

Ja ze starą maturą miałem tylko możliwość do 2 .. więc nie wybrzydzaj. :slight_smile:

A potem jest .. 20 osób na jedno miejsce .. jak wszyscy poskładają. :slight_smile:

(Oskar 1981) #4

najlepsza inwestycja teraz to albo architektura (będzie się dużo budować do 2012 :wink: ) albo informatyka. wśród dobrych zawodów jest też grafika komputerowa i farmacja.

(Bwatras) #5

wiem że architekt jest teraz potrzebny :slight_smile: ale ja nie mam żadnych prac aby przedstawić podczas rekrutacji :stuck_out_tongue: hehe a żeby je miec trzeba mieć też jakieś zdolności do mazania po kartkach... ale żeby postawić jakiś budynke trzeba mieć działkę, a tą działkę musi ktoś wytyczyć :slight_smile: dlatego interesuje mnie kartografia z geodezją