Rekrutacja Politechnika Krakowska

Mam problem z rejestracją elektroniczną. Mają tragicznie słabą stronę internetową i nie bardzo wiem gdzie, co, i jak…

Na stronie głównej: http://www.pk.edu.pl/ miga link na “Rejestracja kandydatów na studia w roku akademickim 2010/11” no to spoko, klikam i pojawia się: https://ehms13.pk.edu.pl/rekrutacja/ no i tu już nie wiem co się dzieje? Wyświetla się “Rekrutacja Wydział Architektury” na górze jest jakiś napis “Wybór studiów” szkoda tylko ,że nie działa a ja nie chce na ten wydział. Jak mam się dostać na rejestracje np: wydziału fizyki, matematyki, informatyki stosowanej?

jaka przeglądarka? sprawdzałeś pod inną?

tak: chrome, ff i IE7. A co tobie działa?

ten link co podałeś też mi nie działa, kliknąłem natomiast na głównej stronie na rekrutacja (pod “studia”, mniej więcej na środku strony) i chyba jest ok:

http://www.pk.edu.pl/rekrutacja_pk/

edit:

to co znalazłem to chyba tylko opis sam jest uczelni.

skasuj z tego linka to co pogrubiłem i strona się otworzy

https://ehms13.pk.edu.pl/ rekrutacja/?logout=ye s

No jest jakiś postęp ale nadal obawiam się że to dalej nie to. W rejestracji żąda nr. albumu a to jest chyba numer nadawany studentom? Na próbę kliknąłem link na wydział architektury znajdujący się poniżej “Wybierz rodzaj studiów:” po rozwinięciu listy. W tedy wyświetla się już rekrutacja ale nadal na architekturę !!

Ja już doszłam do tego jak wybrać wydział, wejdź na tą stronę https://ehms13.pk.edu.pl/register.php Ale pojawił sie inny problem-nr albumu- którego oczywiście nie posiadam, ale trzeba go wpisać. Nie da się ominąć, bo wyskakuje komunikat NR ALBUMU: nieprawidłowe dane… masakra. Jakby ktoś rozwiązał ten problem to dajcie znać. Z góry dziekuje;)

Dodane 09.06.2010 (Śr) 10:57

http://www.pk.edu.pl/rekrutacja/index.p … Itemid=278

informacje na tej stronie są następujące:

Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne

Poniżej zamieszczamy harmonogram dyżurów Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Architektury.

Harmonogram dyżurów WKR WA

Pozostałe komisje rekrutacyjne rozpoczną swoje dyżury w dniu 14 czerwca br. Wykazy dyżurów zostaną podane w terminie późniejszym.

Wynika z tego, że na razie nie zarejestrujemy sie na inne wydziały.

Już można się zarejestrować ale wymagają wyników z matury a te będą gdzieś w połowie czerwca czyli wkrótce.