Remont pokoju

Witam ! :slight_smile:

Nadciąga wielkimi krokami remont mojego pokoju ! hurrra :)tylko jak zwykle mam dylemat i brak pomysłów :stuck_out_tongue:

Sufit na 100% będzie podwieszany tylko jak rozmieścić oświetlenie punktowe (halogeny) ? Pokój duży nie jest : tylko ok. 4 x 4 m2

Co dać na ściany ? Malowanie odpada :slight_smile: Tapeta ? Mam 2 gryzonie w domu (szynszyla i koszatniczka) ,które z chęcią dobiorą się do tapety więc też odpada :):):slight_smile:

Na podłogę damy oczywiście panele :slight_smile:

Czekam na pomysły :slight_smile:

Może macie jeszcze jakieś pomysły na jakieś bajery(dodatki) ? :slight_smile:

POZDRAWIAM

Dlaczego malowanie odpada? Jeśli nie chcesz malować, ani nie chcesz tapety to chyba nic ze ścianami zrobić nie możesz. Możesz jedynie kupić sobie naklejki na ścianę. Są takie różne wzory od całkiem abstrakcyjnych, do elementów przyrody, jak np. drzewa, kwiaty, czy zwierzęta. Co do halogenów to 4-5 sztuk.

W drugim pokoju jest na ścianie pergamin :slight_smile: ale tam zwierzaki mają zakaz wchodzenia xD

hmmm. Może są jakieś wyszukane techniki oprócz malowania i tapety ? :slight_smile:

4-5 halogenów ok :slight_smile: tylko może jaki kształt będzie ładnie wyglądał :slight_smile: i gdzie je rozmieścić :? Na jednej (całej)ścianie stoją meble :slight_smile: dość wysokie.

Innych technik nie znam :slight_smile: A halogeny to w kopertę możesz.

na ścianie zawsze można położyć dywan jak to często na bliskim wschodzie się widzi :smiley:

można też położyć kafelki (najlepiej białe) do tego haki i masz wystrój a’la rzeźnia

są też tynki strukturalne na ściany więc i o tym można pomyśleć

albo tapetę z włókna szklanego której gryzonie raczej nie zjedzą i można ją malować lakierem lub zwykłą farbą!