RemoteFX na Windows7 - brak dostępu do GPU

Witam, chciałbym uruchomić RemoteFx na 7 jako serwer tej usługi i łączyć się do niego przez inne maszyny mające XP, linuxa, win7 i tu pojawiają się moje pytania:

1.Mam Win 7 Home Premium SP1 i postępuje zgodnie z http://support.microsoft.com/kb/2592687 mogę się połączyć z tym komputerem ale “nie przejmuje” jego karty graficznej. Czy to oznacza, że tylko włącza usługę a nie jest hostem i nie przekazuje dostępu do GPU?

2.Czy aby uzyskać możliwość pracy na RemoteFX muszę posiadać Windows Server 2008 R2 albo 2012 do tego na Hyper-V zwirtualizować Win 7 w wersji Ultimate/Enterprise uruchomić RemoteFX i dopiero mogę korzystać z GPU serwera?

3.Jeżeli to zawile napisałem to może inaczej czy mogę uzyskać taki efekt ale mając tylko Windows 7 SP1 jak hosta RemoteFX i klienta z XP/linux/Win7, czy z samego Win7 nie da się tego tak zrobić?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Nikt się nie orientuję czy jest możliwość zrobienia RemoteFX vGPU ale wyłącznie na Windows 7 z ominięciem Windows Server?