Removable Disk i pusty folder Recycled

Witam,

 

Mam problem na dyskach zewnętrznych, gdzie pojawiają się Removable Disk i pusty folder Recycled

 

Co robić?

 

Wrzucam skany z OTLa

OTL.Txt

Extras.Txt

Podepnij dyski.Użyj USBFix z funkcji Listing.Pokaż z niego log.

############################## | UsbFix V 7.157 | [Listing]

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

:OTL
O4 - HKLM..\Run: [mobilegeni daemon] C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe File not found

:Files
E:\autorun.inf
E:\0~VVRM.001
E:\desktop.ini
E:\Removable Disk (2GB).lnk
F:\autorun.inf
F:\0~OVCADCJPWK.001
F:\desktop.ini
F:\KINGSTON (8GB).lnk
G:\0~RLPJ.001
G:\desktop.ini
G:\autorun.inf
attrib /d /s -s -h E:\* /C
attrib /d /s -s -h F:\* /C
attrib /d /s -s -h G:\* /C

:Commands
[emptytemp]

Kliknij Wykonaj skrypt.

Oj, nie wiem, czy to coś dało, bo mimo napisu, że all prcoes is killed, to wciąż mam na dyskach zewnętrznych Removable Disk…

Pokaż nowy log USBFix.

############################## | UsbFix V 7.157 | [Listing]

Użyj USBFix z funkcji Deletion (jeśli jakiś folder nazwałeś muza lub muzyka to zmień na inną  przed użyciem USBFix.).Pokaż z niego log.

############################## | UsbFix V 7.157 | [Deletion]

Wszystkie swoje pliki masz w folderach bez nazwy.Utwórz nowe.Przenieś tam pliki a foldery bez nazwy usuń przez Shift+Delete.

Ok, dzięki sprawa załatwiona. A jeszcze wklejam log z dysku zewnętrznego, który nie dał się już podpiąć, a tam czasami pojawia się folder “recycler”. Co tutaj zrobić?

 

Z podpiętym dyskiem użyj USBFix z funkcji Deletion (jeśli jakiś folder nazwałeś muza lub muzyka to zmień na inną  przed użyciem USBFix.).

Ok, dzięki! Wszystko gra :slight_smile:

Hmm… nie do końca, bo pojawił mi się na dyskach folder z nazwą: “Autorun.inf” i w środku plik “lpt1.UsbFix”.

 

Co teraz?

To jest plik zabezpieczający utworzony przez USBFix.

I on tak ma sobie istnieć? :slight_smile:

A przeszkadza Ci?

Nie mogę przez to żyć. :frowning:

 

Na poważnie, to nie. Nie przeszkadza mi, tylko pytam, czy to jest potrzebne, bo ja mam tak i zapewne nie tylko ja, że się przyzwyczaiłem do liczby folderów, które mam na dysku zewnętrznym i wszystkie są jednak “używane”. A z tego raczej nie będę korzystał, ale wystarczy, że go ukryję i będzie tak jak kiedyś.