Reset kompa przy wlaczaniu jakiej kolwiek gry

Witam, mam problem podczas wlaczania gry jakiej kolwiek, wyskakuje mi komunikat ze wystapil blad systemu windows i komputer zostaje zrestartowany, nie moge rozwiazac tego problemu :frowning: . Prosze o pomoc!! co zrobic zeby usunac ten blad,albo co jest ze sprzetem nie tak, jesli ktos mial podobne kiedys obiway.Pozdro.

Wymagania spełnione? Jaki komputer? Jakie sterowniki? Jaki DirectX? Co w błędzie pisze? My nie wróżki :lol:

no wiec mam kompa: 512 mb drr, atlon 1.83, radeon 9200 128mb. 80gb dysk itp. directX 9, w bledzie pisze ze wystapil blad i system zostaje zamkniety i dalej nie moge przeczytac pisze jakims jezykiem programowym, wszystko to napisane jest na niebieskim tle:] wiecej nie wiem jak moge opisac ten problem:] prosze o jakies wskazowki ;]

Złączono Posta : 17.09.2006 (Nie) 21:56

wymagania zostaly spelnione w grze;] nawet gry ktore kiedys mi chodzily nie chodza a nie potrzebowaly duzych wymagani sprzetowych. sprawdzalem juz pamiec ram, ale nawet nie bylo roznicy blad sie powtarzal;] moze mam cos z plyta glowna albo z porckiem nie wiem ;] prosze was o pomoc;]