Reset kompa zamiast wylaczenia , dziwne zwiechy

Witajcie

Ostatnio spotykają mnie dwa problemy.Otóż od czasu do czasu kiedy wylacze gre (konkretnie modern warfare 2) komputer sie zawiesza i resetuje.W różnych grach mam różne dziwne rzeczy na ekranie , np znikające tekstury lub wielka czarna sciana przez srodek nieba.Komputer zamiast wylaczac sie restuje , sprawdzalem rozne mozliwe sposoby i po wylaczeniu autoreboota wywalalo Bsoda z bledem winlogon.exe i bledu z bodajże samymi zerami.Nie mogę także zainstalowac nowszych sterownikow do mojej karty graficznej bo komputer resetuje sie w trakcje i po resecie nic sie nie kontynuje.Nie mogę zoptymalizować ramu żadnym programem bo wyrzuca błąd dotyczący pliku stronicowego.Prawie codziennie w grach wywala mi błąd directx.

Przeinstalowalem directx,stery do plyty glownej , do graficznej sie nie udalo.

Teraz wyskakuje mi ciągle okienko ‘system odzyskal spwarnosc po powaznym bledzie’

BCCode : 1000008e BCP1 : C0000005 BCP2 : BF013632 BCP3 : F63D6AF8

BCP4 : 00000000 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

(zawartosc raportu)

Proszę o pomoc w jakimkolwiek z wymienionych problemów , ponieważ każdy jest bardzo przeszkadzający.

Aha , mam 3gb ramu a pokazuje wszedzie 2 od paru dni.

Jaki model karty graficznej ? - ( czy ma pasywne chłodzenie ? )

Asus Radeon 3870 , ma chlodzenie pasywne.Nowe sterowniki udalo sie zainstalowac , komputer wylacza sie normalnie , lecz nadal mam warpy , których wczesniej nie mialem