Reset komputera podczas grania w Battlefield 3

Witam, mam taki problemik z bf3 podczas gry nagle ścinka na około 1 sekundę, czarny ekran i opis płyty głównej czyli reset. Sytuacja graficzna mogła być trochę wymagająca gdyż cały czas latał dym i granaty więc ekran się trząsł non stop. Gram na średnich detalach przy takim sprzęcie:

AMD FX-4100

Gigabyte GA-78LMT-USB3

Sapphire hd7770

8gb ramu

zasilacz Cooler Master 500W

miał ktoś taki problem z bf3? Pozdrawiam

Dzieje się tak tylko przy BF3 czy przy innych grach także?? Pokaż jakie masz temperatury w komputerze, możesz to zrobić za pomocą programu HWMonitor.

Przeniesiono z działu Gry na dobrychprogramach

Samurai raczej nie gram w inne gry wymagające dużej mocy :slight_smile: lubię klasyki. Temperatury mam bardzo niskie bo sprawdzałem sam ostatnio :slight_smile: programem speecy wychodzi tak:

Procek: 19c / 38-45 w bf3

Płyta: 30c / 36-43 w bf3

Dysk: 38-40c / 50-55 w bf3

Więc temperatury są ok a nawet procek na luzie to zimny jest ;d.

@Blackun

Pytałem o temperatury bo te AMD z serii FX lubią się strasznie grzać. Sam mam FX-6100 i u mnie problemem właśnie była temperatura. Zaktualizuj sterowniki do grafiki i sprawdź jeszcze dysk twardy czy nie masz jakiś uszkodzonych sektorów.

a sprawdzałem przy okazji parę dni temu dysk :slight_smile: jest w stanie lekko niepokojącym i zdrowia ma 88% ale sektory wszystkie zielone po przeskanowaniu. Ok dzięki za pomoc :slight_smile: zaktualizuje sterowniki i jak problem się powtórzy to wróce :slight_smile: Pozdrawiam