Reset komputera prz ładowania, a w trybie awaryjnym jest ok

mam problem, chce właczyc komputer i resetuje sie on prz ładowaniu systemu (przy ładowaniu paska windows), natomiast gdy włączam tryb awaryjny włacza sie o końca, jest ok. w czym tkwi problem ?

Podaj pełną konfigurację komputera. Możliwą przyczyną może być zasilacz lub pamięć RAM.

Może być też problem z sterownikiem do karty graficznej i dla tego może resetować .

sterownik do karty graficznej ? dotacz czyli przez ok rok wszystko chodziło dobrze… sformatowałem dysk i teraz jest ok …

No właśnie czasem ciężko stwierdzić dla czego to się stało bo akurat w trybie awaryjnym działa bo standartowy sterownik z minimalnymi ustawieniami działa :slight_smile:

Jak znam życie to nie tylko ten sterownik. Przy tak zadanym przez kolegę problemie, przyczyną może być wszystko.

I co to da jak np, problem pojawi się znowu? Będziesz znał rozwiązanie? Czy kolejny format? :smiley:

Ustaw sobie BSoD czyli niebieski ekran. Jak pojawi się kod błędu to go tu wklej. Zawsze coś więcej będziemy wiedzieć.

Witam ja mam ten sam błąd komputer mi sie resetuje moge tylko na tryb awaryjny dac. Podam bład: Informacje techniczne STOP: 0x00000024 (0x001902FE, 0XF7C66378, 0XF7C66074, 0X8665D805) Prosze bardzo o pomoc:)

Dodane 08.01.2010 (Pt) 14:03

te buzki to a byc 0 xi liczby :stuck_out_tongue:

http://support.microsoft.com/kb/228888/pl

Proszę poczytać

Na 100 % powinno pomóc CHKDSK z przełącznikiem(litery) ale tylko odpalony w konsoli odzyskiwania. Ja tez tak miałem i to mi pomogło.