Reset komputera przy starcie gg 10

Po zainstalowaniu gadu 10 i próbie uruchomienia komputer się restartuje. Proszę o pomoc :frowning:

A jaki masz system operacyjny?

Przede wszystkim sprawdz dziennik zdarzeń. Panel Sterowania -> Narzedzia administracyjne -> Podglad zdarzeń. Czy nie ma jakiś dziwnych błedów.

I czy komputer restartuje się jak włączysz tylko gg 10??

Mam system: Microsoft Windows XP Professional; Są błędy: Rekordy błędów aplikacji, Rekordy błędów systemu i Rekordy błędów dziennika niestandardowego. Komputer restartuje się tylko przy włączaniu gg 10 :confused: (przy skype itd działa dobrze)

maciejka97 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Proponuję odinstalowanie gg i zainstalowanie jeszcze raz możliwe że przy instalacji napotkało jakiś błąd jeżeli sytuacja będzie się powtarzać korzystaj z jakiegoś innego gg zależy jaką masz wersję gg czy jest to najnowsza wersja 10.4 czy jakaś inna?

Instalowałam kilka razy gg10 i problem się zawsze pojawiał. Wolałabym gg10… Może jest ktoś mi w stanie pomóc? :frowning:

Tak. U mnie był ten sam problem.

Pomogło zainstalowanie wersji testowej GG 10, finalna niestety się restartowała.

Sam obecnie korzystam z AQQ z wtyczką GG i zdecydowanie polecam :wink:

To korzystaj tylko z protokołów gg

zna ktoś rozwiązanie tego problemu??