Reset pamieci telefonu

(Lukaszm Zdw) #1

wyczytalem gdzies ze mozliwe jest zrobienie twardego resetu pamieci w N7650 a w N6100 tez sie da i jaki to ma byc kod? i z czym to sie wiaze jak sie zrobi ten reset z gory dzieki za odp pozdro

(system) #2

Jak mi się zawiesi telefon to odłączam baterię i po problemie.Nie wiem czy tylko o to właśnie chodzi?

(fiesta) #3

Nie nie o to chodzi.

Chodzi o wykasowanie pamięci telefonu (książka adresowa, wczytane loga, dzwonki, tapety itp.) i powrót do fabrycznych jego ustawień. Tego poprzez wyjęcie baterii nie uzyskasz.

(Asmodeuss) #4

Jeżeli chodzi o ten reset to Fiesta juz odpowiedzial

Kazdy telefon jaki znam posiada w ustawieniach funkcje "Ustawienia fabryczne"/"Ustawienia poczatkowe" lub podobna fraze, ktora wlasnie czyni takie cuda.

(system) #5

Nie wiem czy funkcja Default załatwi te wszystkie sprawy za jednym zamachem.Chyba trzeba będzie wymazywać ręcznie(za pomocą menu)poszczególne zapisy w książce adresowej czy telefonicznej.jest tam chyba taka opcja jak wykasuj wszystkie zapisy w książce?Każdy telefon ma inne menu więc ciężko tak konkretnie podpowiedzieć!

(Lukaszm Zdw) #6

ale gdzie jest taka funkcja w tel albo jakis kod zeby zrobic ten reseta bo ost mi tel nie pamieta daty godziny jak wyjme baterie:( pozdro