Reset podczas skanowania AVG anti-spyware

Witam !!

Mam taki problem podczas skanowania komputera programem AVG anti-spyware resetuje mi sie komputer (po okolo 2 minutach skanowania )

Spotkał sie może Ktoś z Was z czyms takim i wie jak może być przyczyna ??

Pozdrawiam

Zdejmij reset na rzecz BSOD w Panelu sterowania > System > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie > odptaszyć Automatycznie uruchom ponownie. Jak system wyświetli BSODa, spiszesz z niego dane (kod błędu z nazwą pliku pod spodem) i wrzucisz je tutaj.

Wklej logi z HJT i Silenta > http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 :slight_smile:

Pokazało się takie coś:

*** STOP: 0x0000008E (0xC0000005, 08060CF40, 0xB8532B34, 0x00000000)

Nazwy pliku nie było żadnej

Log z HJT

log z Silenta

Pozdrawiam

Zafixuj.

Bład STOP :? problem ze sprzętem najprawdopodobniej.

Przeczytaj to: KLIK i wklej zawartość pliku minidump :slight_smile:

Trochę to wszystko skomplikowane :slight_smile: ale mam nadzieję, że chodzi o to

Przeinstaluj Deamon Tools.

Nie mam już zainstalowanego Deamon Tools, mogę po prostu usunąć ten plik sptd.sys ??

Możesz. Najlepiej będąc w trybie awaryjnym.

Dodatkowo potem przeczyść rejestr opis

Usunięcie nic nie dało, dalej reset podczas skanowania.

Najrozsądniejszym wyjściem będzie chyba zaprzestanie używania AVG…

Podczas skanowania którego komponentu w AVG następuje restart?

Czy przy skanowaniu innymi skanerami także tak się dzieje?

Czy od dawna tak się dzieje? Jeśli nie to przypomnij sobie co ostatnio instalowałeś co mogło spowodować restartowanie się AVG podczas skanowania.

Czy są jeszcze jakieś minidump’y, które powstały mniej więcej wtedy gdy komputer się zrestartował? Jeśli tak to wklej ich zawartość.

Ewentualnie spróbuj przeinstalować AVG.

Komputer restartuje sie tylko podczas skanowania AVG, używam jeszcze Ad-Aware i Spybota i tam jest ok.

Przeinstalowanie nic nie dało.

Minidump z dzisiejszego resetu

Czyli brak konkretów.

Sprawdź RAM programem --> Memtest86

Sprawdź temperatury programem --> EVEREST Home Edition

Start > Uruchom > cmd > wpisz chkdsk x: /f /r – sprawdzi i naprawi błędy na dysku.

x – litera dysku systemowego.