Reset przy wlanczaniu gry+ czrne paski po wyjsciu

Wiatam znów potrzebuje pomocy ostatnio wpadła mi w ręce pewna gierka ale żeby ją uruchomić musiałem zainstalować najnowszego direxa i od tej pory gdy gram, gry chodzą o wiele gorzej a gdy z nich wychodze na monitorze widac jakies pomazane czarno-biale paski i nic sie nie da zrobic, a niektore gry wogole sie nie włanczają tylko odrazu reset. Pomocy mam geforca 4200ti 128mb i najnowsze stery

edit:

nie wiem czemu temat został przeniesiony ponieważ mój problem nie odnosi się do konkretnej gry tylko do każdej którą posiadam [czyli przy każdej grze albo reset albo czarno biale paski]

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Do poczytania -> link

Sprawdź też chłodzenie, szczególnie karty graficznej

sorry ze teraz pisze ale mialem problemy[i ciagle mam] z internetem dlatego nie sprawdzalem temp, wiem ze ten reset to pewnie chodzi o temp bo kiedys caly czas mi sie resetowal nawet jak nie gralem tylko ,ze to teraz wystepuje przy kilku grach a reszta dziala mi normalnie, nawet musialem utawic czestotliwosc procka na najnizsza zeby wogule cos dzialalo i nie mialem problemow z resetem a teraz troche pogralem w te gierki i nagle zaczely sie resetowac przy starcie.

Wiekszy problem jest z tymi paskami ktore mi sie wlanczaja odkad zainstalowalem najnowszego direxa. A wiec tak jak gram sobie na full ekranie wszystko ladnie ale jak wychodze to te czarno-biale paski tylko ze windows dziala sobie normalnie moge sobie ruszac myszka i wylaczyc normalnie kompa a nawet wlaczyc po omacku co chce, a najciekawsze jest to ze chcialem zrobic sccrena i wam pokazac o co chodzi…tylko ze jak zrobilem to na nich widac normalnie pulpit jakby nigdy nic.POMOCY

ps.jak gram w okienku to te paski sie nie wlanczaja

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 11:54

sorry ze teraz pisze ale mialem problemy[i ciagle mam] z internetem dlatego nie sprawdzalem temp, wiem ze ten reset to pewnie chodzi o temp bo kiedys caly czas mi sie resetowal nawet jak nie gralem tylko ,ze to teraz wystepuje przy kilku grach a reszta dziala mi normalnie, nawet musialem utawic czestotliwosc procka na najnizsza zeby wogule cos dzialalo i nie mialem problemow z resetem a teraz troche pogralem w te gierki i nagle zaczely sie resetowac przy starcie.

Wiekszy problem jest z tymi paskami ktore mi sie wlanczaja odkad zainstalowalem najnowszego direxa. A wiec tak jak gram sobie na full ekranie wszystko ladnie, ale jak wychodze z gry, to wyskakuja te czarno-biale paski tylko ze windows dziala sobie normalnie moge sobie ruszac myszka i wylaczyc normalnie kompa a nawet wlaczyc po omacku co chce, a najciekawsze jest to ze chcialem zrobic sccrena i wam pokazac o co chodzi…tylko ze jak zrobilem to na nich widac normalnie pulpit jakby nigdy nic.POMOCY

ps.jak gram w okienku to te paski sie nie wlanczaja