Reset przy wszystkich grach w windows 7

Mam następujący problem włączam grę parę minut gram a potem gra się wiesza komp się resetuje a jak się loguje na nowo to pojawia się komunikat ,system odzyskał sprawność po nieoczekiwanym zamknięciu’’ kiedy klikam w więcej tam jest napisane typ problemu Blue screen :o :o

Proszę o poradę z góry dziękuje

Aktualizacje zainstalowane ? Mam nadzieje… :slight_smile: Zrób test Memtest86+ 4.10.Sprzęt był podkręcany ? Podaj dokładną specyfikację komputera. Zwłaszcza firmę, model i moc zasilacza.

coś takiego mi dał ten test There is nothing to do here

Memtest86+ is located on the bootsector of this CD

Just boot from this CD and Memtest86+ will launch

Dodane 23.08.2010 (Pn) 19:18

a firma i model to czego ma być wiesz nie jestem geniuszem w tych sprawach

Źle to robisz. Wejdź w BIOS i zmień 1st boot na DVD/CD i zbotuj płytkę na którą wcześniej wypaliłeś obraz ISO Memtesta. Tak jakbyś instalował system.

dobra masz te dane moc zasilacza to 390 w chipset amd k8 imc płyta główna gigabyte ga-k8ns

Dodane 24.08.2010 (Wt) 10:56

aktualizacje są non stop

Sterowniki wszystkie zainstalowane ? O ile są odstępne… Sprzęt masz trochę stary… I to może jest tego wina. Podaj jeszcze jaką masz grafikę i procesor, bo możliwe jest że zasilacz jest za słaby… No i podaj mi chociaż firmę zasilacza…

może mu się grafa lub procek grzeje?

Wyczyść kompa i pozakładaj nowe pasty

x64 Famyly 15 Model 4 stepping 10 AuthenticAMD ~1808 Mhz to buł procek

teraz zasilacz chieftec

a grafa to aż wstyd :oops: :oops: radeon x1650 series

Dodane 24.08.2010 (Wt) 13:45

no właśnie przeinstalowałem system a grzać sie nie grzeje bo mam wszystkie miejsca na wentylatory zajęte ale dzieki

Ale to że masz dużo wentylatorów to jeszcze nic ni znaczy. Pobierz Everesta i sprawdź jakie są temperatury.

mam Everest i wszystko gra

Dodane 25.08.2010 (Śr) 21:33

dziękuje panowie kolega miał racje trzeba go było wyczyścić dzięki jeszcze raz.

michaelllo69-pomógł

ProTofik-pomógł