Reset sieci

(Deldudo) #1

Witam, jak w temacie chciałbym przeprowadzić reset sieci, sieci domowej lub routera( z góry przepraszam ale jestem kompletnie zielony i nie rozróżniam za bardzo konkretnych pojęć) . Mam zamiar zastosować takie działanie, ponieważ przy graniu w gry przez internet lub nawet oglądaniu filmików komputer chwilowo mi się zacina oraz odłącza od sieci. Wiem na pewno że to coś związane z internetem ponieważ:

1. Gdy nie używam komputera do powyżej wymienionych celów wszystko działa poprawnie.

2. Przeprowadziłem test na obecność różnych wirusów czy uszkodzeń i wynik był negatywny.

3. Gdy używałem internetu z telefonu znajomego( to bodajże nazywa się hot spot czy jakoś tak :stuck_out_tongue: ) wszystko działało poprawnie.

Prosiłbym o odpowiedź w tej sprawie ponieważ jest to uszkodzenie które trochę mi doskwiera :stuck_out_tongue:

a i może wg mnie jest coś źle z kartą sieciową ale jak wcześniej wspominałem nie mam wiedzy na ten temat dlatego też nie potrafię nawet sprawdzić słuszności moich podejrzeń