Reset Windowsa przy ładowaniu

więc tak:

Bawiłem się TestDiskiem bo chciałem coś odzyskać. NIe wiem po co i czemu, ale dałem write i nie odznaczyłem aby “C” była partycją bootowalną. No i włączam kompa i oczywiście nie może znaleźć systemu. więc wpadłem na genialny pomysł i zainstalowałem XP drugi raz (na innej partycji). Próbowałem wcześniej w konsoli fixmbr ale nic. No i teraz jak właczam to mam do wyboru dwa systemy. Pierwszy to ten świeży, a drugi to chyba tamten, tyle że gdy w niego klikam to zamiast się uruchomić to uruchamia się instalator !!

Spróbuj odpalić instalkę, potem napraw, wybierasz starą wersję Wina i przeprowadzasz reinstal (ale z zachowaniem ustawień). Jak odpalisz starego Xpeka to wyrzucasz nowego :smiley: .

Bez reinstalki nie wejdziesz skoro włącza się instalator, ale danych nie stracisz :!:

Zrobiłem jak mówiłeś. Niestety było to samo. więc zainstalowałem go przez ten instalator. Teraz jak przy włączeniu wybiorę TEn stary zainstalowany na nowo to niby się ładuje i potem się komp resetuje :shock:

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 8:40

spróbowałem z trybem awaryjnym i… działa :lol: tyle że i tak jestem zielony i nie wiem co z tym faktem zrobić. Później jeszcze spróbowałem uruchomić w trybie normalnym z tym że wyłączyłem ponowne uruchamianie po awarii systemu. No i wtedy w miejscu gdzie się resetował teraz pojawia się bluescreen :-x Piszą tam coś o wielkości dysku, o aktualizacji BIOSu i takie tam pierdoły :evil:

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 14:18

ok poradziłem sobie. Okazało się że to przez podkręcanie grafy. Zainstalowałem inne stery i jest git :spoko: