Resetowanie czasu, BIOS się zawiesza, niebezpieczne url==LOG

Witajcie,

od kilku dni borykam się z faktem iż uruchamianie komputera kończyło się na uruchomieniu BIOS a potem była zawiecha i wybór,którego musiałem sam dokonać, LOAD DEFAULT SETTINGS. Tylko po naciśnięciu tego system operacyjny zaczął się uruchamiać. Efektem tego BIOS - konfliktu był fakt że czas w systemie zawsze był wyświetlany jako 00:00 AM 25 Grudnia 2007. I tak w kółko.

Potem dodatkowo doszedł fakt że Firefox nagle kompletnie odmówił otworzenia http://www.facebook.com i podawał powód jako: “Ta strona jest niebezpieczeństwem dla twojego komputera i Firefox jej nie otworzy”. (Nigdy w życiu takiego problemu nie miałem)

W konsekwencji dokonałem skanowania programami ComboFix oraz HijackThis i chciałbym aby ktoś je sprawdził

A więc: LOG COMBOFIX oraz HijackThis LOG

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Zmień baterię na płycie głównej, bo to jest prawdopodobnie przyczyną

W laptopie ??

no w laptopie tez masz baterie…najczęściej przylutowaną, ale zdarzają się np takie w otulinie i z przewodem zakończonym mała wtyczką… w sumie, nic trudnego, tylko przygotuj sobie notatnik i notuj element po elemencie z rozbiórki, opisuje śrubki i umieszczaj w osobnych pojemniczkach, to ci się nic nie pomyli przy składaniu z powrotem… czasem jak masz fuksa, to w niektórych modelach dostęp do baterii, jest pod jedną z “klapek” na spodzie, ale to raczej w starszych modela spotykane…

mówisz że data jest ustawiona na 00:00 AM 25 Grudnia 2007 wtedy Facebook był niebezpieczny tak mi się zdaje

Nie do końca rozumiem twoje rozumowanie. Mówisz że 27 Czerwca 2007 o godzinie 00:00 facebook był niebezpieczny i stąd takie skudki reakcji firefoxa?

Coś mi tu nie pasuje