Resetowanie i zmulanie kompa

Witam mam taki problem Moj komp to XP pro GF 5200 512 ramu Athlon2000xp+ Mam go ponad 2 lata i to co sie tearz dzieje niw spotykalo sie predzej a mianowicie zacza mi sie resetowac nieraz trzy razy dzienie nieraz jeden raz a czasami wogule jak slucham muzy i chcem wlaczyc np opere albo cokolwiek jakies okno nowe otworzyc to mi strasznie zamula muzyka sie zacina itp Formatowalem go 2 miesiace temu ale ten problem mam od paru dni skanowalem go i nie znalazl zadnego wirusa loga mam czystego Jak macie jakis pomysl na to To bede bardzo wdzieczny Pozdrawiam Sorki jak pomylilem dzialy bo moze mialem to dac do systemow operacyjnych

Może problemy z pamięcią w takim ukłądzie skan tym programem

Pobierz

Oraz temperatury wszystkiego.

Porządna konserwacja.

Zasilacz

Program Everest zobacz co z temperaturami i napięciami.porównaj z tymi w biosie.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

Witam memstest wyszedl OK ale klikajac programik Windows Worms Doors Cleaner wyskakuje mi taki komunikat" Your system seems to be a wirus,your SVCHOST memory usage 32688Ko is beyond usual values.It is strongly adwised to check your system with an AntyVirus up to date and an AntiTrojans" skanowalem go programem Spy Sweeper znalazl mi kilka rzeczy ale dalej to samo wyskakuje tak ze dalej nie wiem co mam zrobic