Resetowanie komputera po jego uruchomieniu


(system) #1

Dzisiaj zaraz po pojawieniu się pulpitu nastąpił u mnie reset komputera. Zdarzyło mi się to po raz pierwszy i nieco mnie zdziwiło, nigdy czegoś takiego nie było. W książeczce z zasilacza pisze, że posiada on 4 zabezpieczenia i w każdym przypadku jeżeli coś nastąpi zasilacz ma się wyłączyć w celu ochrony komputera. A mój się nie wyłączył tylko tak jakbym zaraz po uruchomieniu nacisnął reset na obudowie. Wie ktoś czym może to być spowodowane?


(Adalbert) #2

Czy powtarza się to?


(system) #3

Na razie nie wiem, dzisiaj się to zdarzyło pierwszy raz i szczerze trochę mnie to zaniepokoiło… Zobaczę czy będzie się coś działo…


(Danielm86) #4

Wrzuć loga z programu HiJack This


(Hansfranc) #5

Pewnie coś skopane w rejestrze, zrób przywracanie systemu jak masz możliwość lub scal kopie zapasową rejestru o ile taką posiadasz.


(system) #6

Za niedługo dam screena z tego programu… Jeśli chodzi o rejestr to ja raczej czyszczę go i defragmentuję, kopię przywracania pewnie mam ale spróbuję go poczyścić :slight_smile:

Dodane 24.05.2009 (N) 13:09

To z tego programu wygląda tak… http://www.speedyshare.com/584512565.html nie wiem czy dokładnie o to chodzi :wink:


(Danielm86) #7

wrzuć loga na np http://www.wklej.org :wink:


(system) #8

to było w notatniku, a okno programu po skanowaniu jest na tym speedyshare. :wink: http://www.wklej.org/id/94989/


(deFco247) #9

Log obcięty! #-o

Wklej cały log!


(system) #10

chyba teraz… http://www.wklej.org/id/95018/

btw wtedy wkleiłem to co było, ale widać źle :stuck_out_tongue: wybaczcie

Dodane 24.05.2009 (N) 15:35

proszę o odpowiedzi, ja na razie muszę się oddalić od jednostki centralnej :stuck_out_tongue: wieczorkiem wejdę i poczytam. Pozdrawiam


(Adalbert) #11

Najlepiej załóż nowy temat na viewforum.php?f=16 zgodnie ze wskazówkami na górze tego działu, aby wykluczyć (bądź potwierdzić) przyczynę softwareową Twojego problemu.