Resetowanie komputera

Ciągle na systemie XP sam sie resetuje komputer, nawet format i ponowne stawinie systmu xp nie pomogło to samo na 98 sie to nie dzieje wychodza tez 2 bluscreny oto tresc ich

bat_pool_caller

*** STOP: 0x000000C2

(0x00000007, 0x00000CD4, 0x00000008, 0x82BD74B0)

I RQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

*** STOP: 0x0000000A (0x00000016, 0x00000002, 0x000000000, 0x804EBA3A)

no chyba błędu nie napisałem :smiley:

Podro !

POCZYTAJ na temat tych błędów

prawopodobnie masz walneiety bios gosciu jezeli bys mnial walniety system to ten sam bład nie pojawiał by sie w 98 mógbym ci pom€c ale za daleko mnieszkamy, odaj do zaklau specjalistycznego

plyta glowna do wymiany (uszkodzona stabilizacja napiec - modul

ktory uszkodzil zapewne chipset North)

sprawdz tylko wczesniej czy RAM jest oki na innym kompie

i inne podzespoly HDD czy wszystko dobrze

i radze zakupic nowa plyte zanim :wink: pojda dalsze elementy

źle mnie zrozumieliście napisałem ża w 98 wszystko działa ok i w 98 nic sie nie dzieje to tylko w xp tak jest.

nie sądze tak jak ty a po za tym ty pisząc to myslałeś że w 98 jest tak samo a w 98 jest wszytko z pożądku

siwy_155 czytałeś link który ci podałem jeżeli tak to wypowiedz sie na jego temat czyli czy ci w czymś pomógł czy tez mamy szukać innego rozwiązania.

Po co zakładasz drugi post jak prawdopodobne przyczyny Ci tu napisałem i to co pisze Kuz5.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=33165

tam napisałeś żebym spisał błąd i no i spisałem a z tego co kuz dal to wywnioskowałem że jest to wina sterownika :smiley: tylko którego ? może od grafy radeonka 9600PRO

Na początek usuń dokładnie szkodniki i zobacz co się dzieje.

Zrób naprawę systemu z uruchom chkdsk /f i sfc /scannow ,włóż płytę z XP do napędu,po chkdsk i sfc spacja.

Wgraj najnowsze stery do płyty głównej.

Zmień sterownik grafiki na inny.

Bo może być zły sterownik jakiegoś urządzenia,program lub uszkodzenie sprzętu.

Czytaj co pisałem ja i Kuz5