Resetowanie komputera

Po kilkudniowym wypoczynku, stęskniłem się za komputerem, no i chcąc zagrać sobie w GTA, nieco się rozczarowałem, bo komputer natychmiast po włączeniu gry się zresetował. I tak kilka razy. Zaznaczę, ze reinstall gierki nie pomógł.

Miałem kiedyś podobny problem, ale wówczas komputer resetował się nawet, gdy otworzyłem za dużo stron internetowych itd. Jak się okazało, płyta główna się spaliła. Mam nadzieję, ze w tym przypadku tak nie jest. Może Wy mieliście kiedyś taki problem i obeszło się bez zbędnego formatowania dysku lub wymiany jakiejś części.

Spróbuj w inny sposób obciążyć procesor/kartę graficzną, mierz ich temperatury i sprawdź, czy komputer się resetuje wciąż. Przed tym sprawdź, czy wiatraki na procesorze i karcie graficznej się kręcą. Cały problem może być spowodowany przez przegrzewanie się jednego z układów.

Mój komputer-właściwości-zaawansowane-uruchamianie odzyskiwanie klik na ustawienia-odznacz automatycznie uruchom ponownie,teraz zamiast resetu będziesz miał opis błędu niebieski ekran i w nim info o nr błędu lub problem ze sterownikiem karty graficznej.Sprubuj zainstalować nowe stery karty graficznej.