Resetowanie przy grach

Witam nie wiem czemu ale jak mam wlaczona gre Silkroad to po jakims czasie mam reset kompa >,< albo takie strzelanie ekranu, do czasu az rusze myszka. Ale te resetowanie jest strasznie drazniace! Co mam zrobic? Moze jakies specjalne stery zainstalowac? Odrazu mowie ze najnowsze stery do nvidi geforce6600 nie dzialaja poprawnie bo nie dziala aero >,

Napisz jaką masz komfigurację komputera szczególnie jaki zasilacz (marka moc) i jakie masz temperatury w komputerze

Doinstaluj brakujące elementy DirectX ( http://www.microsoft.com/downloads/deta … 6652cd92a3 ). Po zakończonej instalacji i restarcie komputera przelicz Windows Experience Index (miałem tak samo z AERO). Aero powinno się uaktywnić.

Pozdrawiam

Czyli powinienem zainstalowac najnowsze sterowniki?

Zainstaluj najnowsze sterowniki ale zainstaluj je ręcznie, tzn. rozpakuj archiwum i w Menadżerze Urządzeń wskaż kartę grafiki, następnie PPM i Właściwości, następnie Driver -> Update Driver -> Browse My Computer For Driver Software (wskaż folder z rozpakowanymi sterownikami).

Po zainstalowaniu i restarcie kompa wgraj najnowsze biblioteki DirectX (ten link podany wcześniej) znowu restart i w Panelu Sterowania wybierz System And Security -> System -> Windows Experience Index wybierz Re-run The Assessment.

Pozdrawiam

Podejrzewam ze to jakiś stan ekranu, gdyż jak pracuje to nic sie nie dzieje, dopiero jak mnie nie ma przy kompie, ekran strzela i później res’a robi za którymś razem, napisałem skrypt, że mi się co 5 sekund myszka przesuwa i nie ma tego strzelania i nie ma resa… Ale jednak wolałbym nie używać nic, a żeby mi wszystko normalnie działało, niby wszystko wyłączyłem w wygaszaczu =/ a nadal sie to wlacza mam takie ustawienia:

43f37d5a0caf0c77.jpg

a później w opcjach Change advanced power settings mam:

e5587fc236839819.jpg