Resetowanie się kompa i blue screen

Czyli chipset jest zainstalowany? W menedżerze urządzeń usuń ten kontroler i włącz ponownie komputer. System jeszcze raz spróbuje zainstalować to urządzenie. Jeżeli nie idzie, to wypakuj ręcznie sterowniki do płyty głównej i w menedżerze urządzeń ręcznie wskaż te sterowniki.

Usuwałeś lub zmieniałeś ten plik od karty graficznej: atikmdag.sys?

no to od czego mam w końcu zacząć pomotałem sie :smiley: usunąłem teraz ten plik no to poczekam na efekty czy sie zresetuje czy nie

w internecie niepowodzenie wypakowałem na dysk pobrane z internetu, wskazałem cały folder download nie znalazł…

stop 0x0000007F (0x0000000F, 0x00000000, 0x00000000, 0x00000000) cooznacza ten błąd

0x0000007F, UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP - błędy sprzętowe lub programowe jądra systemu: http://support.microsoft.com/kb/137539/pl

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

dobra nie wiem co z tym kontrolerem ale usunąłem ten plik atikmdag.sys ręcznie z folderu ze sterownikami i narazie sie nie resetuje jak cos napisze jeszcze narazie dzięki :smiley:

nic nic i jeszcze raz nic wszystko zrobilem i sprawdzilem podmienialem usuwalem i dalej to samo :expressionless: co dziwne komp teraz nie resetuje sie przy grach wymagających mocny sprzet lecz przy np Metinie który jest w małym oknie… jakieś nowe pomysly? sprawdzałem nawet kości ramu i też wszystko ok ja juz sie poddaje i chyba przechodze na xp widzialem w googlach ze na angielskich stronach jest pełno tematow o tym bledzie lecz na zadnej nie ma rozwiązania