Resetowanie się komputera (Dziwne)


(Przemek 161) #1

Nie pamiętam od kiedy ale od już dawna resetował mi się komputer tylko dlatego , że długo w niego grałem. Od kilku dni szukałem cheatów do jednej z gier online (metin2). Przeskanowałem jednego z cheatów na virustotal.com i wykrył mi dwa wirusy gdy je wpisałem w google żeby się o nich dowiedzieć jakie mogą wyrządzić szkody pisali ,że niektóre antywirusy wykrywają różne pliki jako wirusy a w rzeczywistości nie są groźne. Więc zainstalowałem tego cheata włączyłem metina i wtedy komputer zaczął się resetować po paru minutach gry. Sprawdzałem w Evereście temperature kompa i wszystko było wporzątku oprócz karty graficznej która miała w spoczynku 66 stopni a w stresie w metinie od 73 do 74 stopni (wtedy się wyłączał). Nazajutrz chciałem sobie pograć w Call of Duty 4 ,która ta gra ma znacznie większe wymagania sprzętowe. Właczyłem gram już 2 minuty komp się nie wyłącza :|. Gram już prawie pół godziny komp się nie wyłącza. Sprawdzam temperature grafy powyżej 80 stopni. Więc o co chodzi ??? troche pomyślałem i myślę ,że stoi za tym jakiś wirus ,który jak gram w metina to resetuje kompa jak myślicie jeśli to prawda to powiedzcie jak to paskudztwo usunąć :-x .

P.S Gdy przyszedł mój kumpel do mnie zrobiłem reinstal cheata ,żeby mu pokazać jak się go instaluje wtedy Avast wykrył mi w nim jakiegoś wira malware co przedtem o tym nie szczekał. Sory ,że się tak rozpisałem PoZDRo.


(Umpfh) #2

Daj logi z OTL.


(Przemek 161) #3

Sory , że musiałeś czekać ale pierwszy raz to robię a na wklej.org nie działała mi captcha.

OTL.txt - http://www.3paste.com/s/1808

Extras.txt - http://www.3paste.com/s/1809


(Umpfh) #4

Niestety nie działa mi ten link, daj na jakiś inny serwer.


(Przemek 161) #5

Tym razem z wklej.org

OTL.txt - http://wklej.org/id/368234/

Extras.txt - http://wklej.org/id/368237/


(Umpfh) #6

Log wygląda na czysty, wykonaj stan tym: http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html usuń co znajdzie i daj loga.

A poza tym wykonaj: http://andziorka.wordpress.com/2009/10/06/blue-screen-of-death-bsod/ i daj screena z tego programu.


(Przemek 161) #7

Jeśli odpiszesz to zobacze to dopiero jutro bo jestem śpiący a komputer nie może być włączony wiecznie narazie do jutra.

-- Dodane 24.07.2010 (So) 22:14 --

Spoko ale to jutro nara.


(Umpfh) #8

Ok, czekam zatem.


(Przemek 161) #9

Program ,który mi podałeś nie chce się włączyć. Jak chce go uruchomić pisze tak ''Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVBVM60.DLL. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem'' . Pobrałem ten plik MSVBVM60.DLL włączyłem program i pisze tak ''Run-time error '0' '' i jak kliknę OK to pisze ''Run-time error '440': Automation error''. Jeśli nic nie zadziała podaj jakiś inny antywir.

P.S Używam też Dr. Web tylko nie wiem czy jest aż tak skuteczny.

-- Dodane 25.07.2010 (N) 10:50 --

Dodam jeszcze że tak się działo jak pobrałem nową wersje gry metin2 na starej się nie resetował. Mój dziadek ma starą wersję gry(też gra xD) i mu się nie resetuje i ma cheata.


(Umpfh) #10

Możesz Dr. Web-em przeskanować. Usuń co znajdzie i daj wynik.


(Przemek 161) #11

Nie mogłem odpisać bo byłem na imieninach ale doszłem dlaczego się resetowało podczas grania w metina. Nie wiem dokładnie ale gdy zmieniłem na starszą wersję gry w ogóle się nie resetuje dzięki za porady Umpfh a pełnym skanowaniem kompa zajme się później bo teraz nie mam czasu i niema żadnych awarii. Dzięx :smiley: .