Resetowanie sie komputera;/

witam mam maly problem

gdy chce wlaczyc komputer to pokazuje mi sie czarne tło i pisze veryfing dmi pool data…

a puzniej przez chwile pokazuje sie ikonka xp i sie komputer restartuje tak jakby ktos restartował go recznie co to moze byc ?? pomózcie:(

W trybie awaryjnym próbowałeś uruchomić ?

prubowalem na awaryjnym i tez nic z tego dodam jeszcze ze system zainstalowalem na dysku zainstalowalem na 2 komputerze

i na 2 kompie wszystko smiga dysk ok… a u mnie nie da sie nawet zainstalowac systemu

To jest przyczyną problemu.

System powinieneś instalować na dysku podłączonym do komputera, na którym ten system będzie używany.

Po prostu nie zgadzają się sterowniki chipsetu płyty głównej zainstalowane na dysku z bieżącym sprzętem, czyli z Twoją płytą główną.

no tak ale w moim komputerze gdy chce instalowac system to nie wykrywa mi dysku gdy chce partycje zrobic;/

Bo musisz podczas instalacji podać na dyskietce sterowniki od kontrolera dysku twardego lub je sobie zintegrować z płytą instalacyjną Windows: http://carlostech.wordpress.com/2007/06 … lite-cz-1/

Zapewne posiadasz dysk twardy SATA.

Potrzebujesz sterowników AHCI, które powinien udostępniać producent płyty głównej na swojej stronie.

Sterowniki AHCI nagrasz na dyskietkę i uruchomisz komputer (dyskietka w stacyjce) naciskając klawisz F6.

Jeżeli nie posiadasz stacyjki dyskietek, to musisz zintegrować sterowniki AHCI z płytką z systemem.

,

ej jak to ten program mam zainstalowac na plycie cd? czy jak pomuzcie:)

Link do instrukcji podał cosik_ktosik.