Resetowanie sie komputera

Witam mam problem z moim PC resetuje sie przy starcie systemu windows juz sie zaladowal pisze witam i reset.I tak samo sie dzieje na windowsie,pracuje na nim i reset prosze powiedzcie mi co mzoe byc przyczyna.

Przczyn może być dużo - syfy na kompie, temperatury itp. Zobacz w podglądzie zdarzeń czy masz tam jakies błędy.

proponuje forumową szukajkę i wpisać resetowanie komputera

sprawdź jeśli masz możliwość ram, i resztę podzespołów ja np. tak miałem gdy padła płyta główna. Sprawdź także

przykładowy temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Kiedys wszystko bylo ok z PC teraz nie wiem napsize wam muj sprzet moze to wam pomzoe w ustaleniu przyczyny

System Information


Time of this report: 7/22/2005, 13:45:30

Machine name: AMD

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_rtm.040803-2158)

Language: English (Regional Setting: English)

System Manufacturer: n/a

System Model: n/a

BIOS: Award Medallion BIOS v6.0

Processor: AMD Athlon XP1700+, MMX, 3DNow, ~1.3GHz

Memory: 512MB RAM

Page File: 170MB used, 1079MB available

Windows Dir: C:\WINDOWS

DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

DX Setup Parameters: Not found

DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode

Sprawdź temperaturki oraz napięcia w programie Everest Home Edition 2.01.391 Beta PL, a potem nam je podaj.

A spróbuj otworzyć obudowe i uruchomic komputer(podociskaj wszystkie kabelki).

a zmieniales cos w kompie? (dokladales jakies urzadzenie, cos wyjmowales?) moze byc to wina podzespolow… sprawdz wiatraczek na procesorze i ogulnie chlodzenie moze jest z tym jakis problem i dlatego komp robi co robi… moze poprostu system zawiera błędy i dlatego sie restartuje, ja tak mialem gdy miale wirusy…

podejrzewam ze po prostu przegrzewa sie cos w kompie

To jest najprawdopodobniej wina dysku twardego.Zrób to co ci mówiłem

a co sie dzieje w Trybie awaryjnym??

Moze plyta glowna moj kumpel mial ten sam problem.