Resetowanie systemu podczas kożystania z internetu

Witam,

mam spory problem z komputerem.

Wszystko działa prawidłowo, do momentu w którym nie uruchomię przeglądarki, czy będzie to google, czy firefox cy cokolwiek innego komputer się w dowolnym momencie (zazwyczaj ładowania strony , np onetu, allegro, mbanku czy interii) restartuje.

Jest to o tyle uciążliwe, żejak jakieś pół roku temu zdażało się to czasami, to teraz potrafi się resetować za każdym razem jak tylko wejdę na jaką kolwiek stronę www.nie jestem w stanie nic sprawdzić, nic wyszukać :frowning:

Kiedyś był u informatyka komputer, z tą własnie przypadłością.

Przeszedł wszystkie testy pozytywnie, grafika, procek, format. nawet sugerując się jego opinią zmieniłam pomieszczenie, aby kożystać z innych gniazdek, bo może to była wina prądu.

Już nie wiem co mam robić i co sprawdzić aby chociaż wiadomobyło czego to wina,

proszę zatem o pomoc.

Może sterowniki do karty sieciowej?

Spróbuj ściągnąć ze strony producenta swojej karty sieciowej najnowsze sterowniki do posiadanego przez Ciebie modelu. Odinstaluj stare i zainstaluj nowe może to pomoże. Może to wina Twojego dostawcy internetu. Z usług jakiej firmy korzystasz?

Przepraszam.Bardzo proszę o pomoc,tylko proszę o poważne odpowiedzi bez głupich żartów.

agacior2 , to może być wina prądu, ale nie z gniazdka tylko zbyt słabego zasilacza.

Podaj napięcia na wszystkich liniach z programu everest, lub najlepiej za pomocą miernika.

jorg35x , Nie podpinaj się pod czyjś temat, załóż swój własny w którym wszystko opiszesz co i jak, a nie tylko prosisz o pomoc. Ale w czym ?? :wink:

Spróbuj może przeskanować komputer.

Może przyczyną jest jakiś wirus.