Resetowanie zawieszanie podczas startu systemu

(Fear969) #1

Komputer restartuje się samoczynnie przy starcie system lub się zawiesza i nic nie można zrobić, nie wywala Niebieskich ekranów. Był wgrywany Seven i XP, podkreślam oryginalne, na sevenie częściej się restartował

Napięcie na zasilaczu

Dla napięcia +3,3V wynosi 3.2V

Dla napięcia +5,0V wynosi 4.9V

Dla napięcia +12,00V wynosi 12V

Specyfikacja Komputera

Płyta gł. - Asrock 760GM-GS3

Procesor - AMD Athlon II X3 460

Pamięć ram - 2X Kingston 9905403-185.A00LF

Grafika - ATI HD 6800

Dysk - Seagate Baracuda

WIFI - Atheros AR9285

testowałem pamięci ram mem testem 2 dni i nic nie wykazało.CO jeszcze mogę zrobić ?

Komputer ma dopiero miesiąc i od początku tak robi.

I mam jeszcze jedno pytanie bo kupowałem części w firmie Delkom i sam złożyłem komputer i pytań przyjmą go na gwarancje czy będę musiał sam dochodzić co jest rozwalone, nie ma żadnej amatorki mogę dorzucić zdjęcie kompa.

Sprawdzę jeszcze czy dysk posiada błędy...

(rgabrysiak) #2

Podaj jaki masz zasilacz.

(Fear969) #3

zapomniałem XILENCE 580W

(Ciuci) #4

Pokaż z smart dysku z hdtune zakładka Haelth.

Sprawdź w podglądzie zdarzeń windows, jaki błąd wywala w czasie kiedy się zawiesi system.

(Fear969) #5

tylko w tym problem ze nie zawsze tak robi , w podglądzie nic szczególnego tylko Service Control Manager zdarzenie 7036

(thommy181) #6

Czy zawieszanie następuje w momencie wchodzenia do zaawansowanego trybu graficznego (wysoka rozdzielczość) czy jeszcze wcześniej ?

(Fear969) #7

wystarczy ze wejdę odrazu po załadowaniu systemu w przeglądarkę chrome aktualnie używam, i już się zawiesza (pauza ekranu) a czasami sam walnie reseta

-- Dodane 08.02.2012 (Śr) 19:46 --

odpaliłem hdd regenator sprawdzam dysk za godzinę się skończy.

-- Dodane 09.02.2012 (Cz) 0:46 --

hddtunea.jpg

LOG Z HDD TUNE , przeskanowałem dysk zero błędów , zaraz zapodam 3D MARK i zobaczymy

-- Dodane 09.02.2012 (Cz) 1:19 --

3D Marka nie mogę zainstalować żadnej wersji przy instalacji wybieram język i na tym kończy się instalacja na każdej wersji

Sprawdzam grafikę programem Video Memory stress.

-- Dodane 09.02.2012 (Cz) 1:22 --

mi sie wydaję ze to robią pamięci ram ale nie mam jak spr narazie włożyłem jedną kość i zobaczę jakie będą rezultaty.

-- Dodane 09.02.2012 (Cz) 18:54 --

oddałem kompa do serwisu, zobaczymy co z tego wyniknie pewnie powiedzą ze wszystko działa :?