Resetowanie zawieszanie podczas startu systemu

Komputer restartuje się samoczynnie przy starcie system lub się zawiesza i nic nie można zrobić, nie wywala Niebieskich ekranów. Był wgrywany Seven i XP, podkreślam oryginalne, na sevenie częściej się restartował

Napięcie na zasilaczu

Dla napięcia +3,3V wynosi 3.2V

Dla napięcia +5,0V wynosi 4.9V

Dla napięcia +12,00V wynosi 12V

Specyfikacja Komputera

Płyta gł. - Asrock 760GM-GS3

Procesor - AMD Athlon II X3 460

Pamięć ram - 2X Kingston 9905403-185.A00LF

Grafika - ATI HD 6800

Dysk - Seagate Baracuda

WIFI - Atheros AR9285

testowałem pamięci ram mem testem 2 dni i nic nie wykazało.CO jeszcze mogę zrobić ?

Komputer ma dopiero miesiąc i od początku tak robi.

I mam jeszcze jedno pytanie bo kupowałem części w firmie Delkom i sam złożyłem komputer i pytań przyjmą go na gwarancje czy będę musiał sam dochodzić co jest rozwalone, nie ma żadnej amatorki mogę dorzucić zdjęcie kompa.

Sprawdzę jeszcze czy dysk posiada błędy…

Podaj jaki masz zasilacz.

zapomniałem XILENCE 580W

Pokaż z smart dysku z hdtune zakładka Haelth.

Sprawdź w podglądzie zdarzeń windows, jaki błąd wywala w czasie kiedy się zawiesi system.

tylko w tym problem ze nie zawsze tak robi , w podglądzie nic szczególnego tylko Service Control Manager zdarzenie 7036

Czy zawieszanie następuje w momencie wchodzenia do zaawansowanego trybu graficznego (wysoka rozdzielczość) czy jeszcze wcześniej ?

wystarczy ze wejdę odrazu po załadowaniu systemu w przeglądarkę chrome aktualnie używam, i już się zawiesza (pauza ekranu) a czasami sam walnie reseta

Dodane 08.02.2012 (Śr) 19:46

odpaliłem hdd regenator sprawdzam dysk za godzinę się skończy.

Dodane 09.02.2012 (Cz) 0:46

hddtunea.jpg

LOG Z HDD TUNE , przeskanowałem dysk zero błędów , zaraz zapodam 3D MARK i zobaczymy

Dodane 09.02.2012 (Cz) 1:19

3D Marka nie mogę zainstalować żadnej wersji przy instalacji wybieram język i na tym kończy się instalacja na każdej wersji

Sprawdzam grafikę programem Video Memory stress.

Dodane 09.02.2012 (Cz) 1:22

mi sie wydaję ze to robią pamięci ram ale nie mam jak spr narazie włożyłem jedną kość i zobaczę jakie będą rezultaty.

Dodane 09.02.2012 (Cz) 18:54

oddałem kompa do serwisu, zobaczymy co z tego wyniknie pewnie powiedzą ze wszystko działa :?