Resetujący się komp

(Jakub Kicak) #1

Gdy włączam kompa po załadowaniu windowsa resetuje się i zaczyna włańczać od początku. dlaczego tak się dzieje.

czy to może być wina baterii lub zabrudzonego procka.

liczę na pomoc i z góry dziękuję

(LeszekG) #2

Witam wróżek na zabrakło :mrgreen:

podaj konfiguracje komputera i daj logi HijackThis

(Jakub Kicak) #3

windows xp

procek 2000Ghz

ram 756

płyta asus

karta graficzna nivida geaforce 4mx

karta dz nie pamiętan

zasilacz nie pamietam

komp mi się nie chce włączyć i nie moge tego sprawdzić

// Połączono posty.

zasilacz mam mocny niedawno wymieniany

(Kaka') #4

kicmen

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Proszę również o zapoznanie się z tym ogłoszeniem: viewtopic.php?f=3t=213590

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

(Seba86mu) #5

Mocny to on może być, ale tylko w nazwie :stuck_out_tongue:

Ściągnij lewą ściankę obudowy i odczytaj informacje (producent, moc, np. CODEGEN 300W) z naklejki na zasilaczu.

Sprawdź temperatury podzespołów w BIOSie oraz, czy działają wentylatory wewnątrz obudowy (na procesorze, ewentualnie na karcie graficznej, w zasilaczu).

Od jakiego momentu zaczął się ten problem ?

Nie.

Możliwe, ale prędzej może być to wina sporego zakurzenia innych podzespołów (płyta główna, karta graficzna, itp.).

(Babubarca19) #6

hmmm, miałem podobny problem i się okazało że to przez zainstalowanie 2 antywirusów... spróbuj wejść na tryb awaryjny i użyć opcji " przywracanie systemu" i przywróc do momentu ( o ile masz jakiegoś antywira) instalacji antywirusa a jeżeli było to już za dawno to spróbuj to usunąć w jakiś inny sposób...