Resety kompa

Witam mam nastepujący problem . Ostatnio podczas grania restartuje mi sie komputer :frowning: dzieje mi sie to od tego momentu gdy kupilem ram , zmienilem grafe i zasilacz w kompie bo sie spalił :evil: … Wszystko bylo w porządku az do momentu gdy poszedl stary zasilacz w kompie dopiero teraz gdy mam nowy zasilacz tak mi sie wydaje mam resety kompa podczas grania i gdy komputer “twardo pracuje” są moze jakies programy by sprawdzic co moze byc tego przyczyną ? Z góry dzieki za pomoc

Przenoszę >>Hardware.

Podaj konfiguracje komputera : Podzespoły; system; sterowniki. 8)

Konfiguracja komputera Sempron 2500+ płyta głowna jakis ■■■■ wstyd sie przyznawac ASROCK K7VT4A+ PAMIEC 786 MB RAM 400 MHZ i Grafa Ati Radeon 9800 pro 128 mb

Miałem ten sam problem wymieniłem pamięć na Kingstona i hula.

Acardipane a zasilacz markowy czy ‘no-name’ ?

Zasilacz “no name” i tez 300 moze dlatego sie tak dzieje ze do grafy musze podpiąc zasilanie ? wczesniej nie mialem takich problemow jak byla inna grafa no ale problem tkwi w tym ze mam nowe ramy zasilacz i grafe …

podaj stan napiec na liniach 3,3 +5V, +12 :>

+3.3V - 20A , +5V - 30A , +12V - 10A

mam nadzieje ze o to chodzi :stuck_out_tongue: bo nie znam sie za bardzo na tych sprawach

temperatura dysku i procka :?:

mi sie restartował gdy ramy były gorące … :x

prosił bym raczej o zrzut screena z pulpitu z napieciami, a nie spisania z zasilacza informacji :>

+3.3V - 3.30V , +5V - 4.87V , +12 - 12.54V

Teraz temperatury

płyta głowna - 36 C

procesor - 54 C

dysk twardy - 46 C