Resident 4 nie wczytuje

Ostatnio kupiłem Resident Evila 4 (oryginał), i po odpaleniu menu, wybieram nowa grę, poziom trudności, no i pokazuje się czarny ekran z napisem “wczytywanie…”, no i tak czekam kwadrans, i się nic nie dzieje, czerwona kontrolka (oznaka pracy komputera) nie świeci się, i nie wiem co zrobić. Gra jest w wersji 1.0.0.

A coś więcej o sprzęcie,sterownikach napiszesz ![-o<

Hej,

nie wiem czy to pomoże, ale tu masz link do patcha 1.1.0

http://programy.pcworld.pl/gry/programy … 1.1.0.html

Pozdrawiam,

Rafał

Intel Pentium 4 3.00 GhZ, 1GB RAM DDR 2 Kingston, Radeon 9200 128 MB sterownik 8.252.0.0. Może trzeba zmienić sterownik na Omegę albo coś nowszego. Rafał, dzięki za link już połowa ściągnięta, jak zainstaluje, to powiem czy coś dało.

Ściągnąłem tego patcha ale nie działa wyskakuje cos takiego: “No game requiring an update is installed on this computer”

Wychodzi na to, że patch wykrywa, że mam już tego patcha, albo , ze w ogóle nie ma tego residenta na kompie.

Słyszałem coś jeszcze o wersjach EU,USA, i Azjatyckiej, i że dany patch działa z daną wersją gry. Może ktoś tu będzie wiedział jak to zrobić

Dobra, zdaje się, że chodzi o moją kartę graficzną - obsługuje shadery 1.4, a re 4 wymaga 2.0, próbowałem 3D Analyze

Zaznaczyłem skip sm 1.1,1.2,2.0, i wszystko w hardware Limits, ale teraz po kliknięciu Run, w ogóle gra nie odpala.

ma ktoś jakiś pomysł??

Sam widzisz,że Twoja karta nie jest obsługiwana więc czego oczekujesz?