Restar kompa w czym problem?

Witam serdecznie mam pytanie bo ostatnio zauważyłem że np na cały dzień pracy pecet potrafi mi się raz lub dwa razy sam zresetować i ponownie uruchomić. Myślałem że to może problem z wirusem . Przeskanowałem Nodem następnie Adaware nod nic nie wykrył natomiast adaware wykrył jakiegoś trojana no to go usunąłem. Po ponownym skanowaniu chwile później nic już nie było. Po kilku dniach znowu to samo jeden restart. Odłączyłem od USB taki rozgałęźnik bo gdzieś przeczytałem że to on może powodować taki problem. Niestety akurat teraz powtórzył sie problem z restartem. Wklejam log może on bardziej doświadczonym posłuży do zdiagnozowania problemu. Za pomoc oczywiście serdeczne dzięki. http://wklejto.pl/44641

Log czysty wina prawdopodobnie lezy po stronie sprzetu/sterownikow/windowsa

Jest możliwość w jakiś sposób to wykryć?

Poszperaj po necie benchmarki do testowania sprzetu.Przetestuj kompa jak sie wyspie to bedziesz wiedzial na czym.Jesli bedzie ok to reinstal sterownikow/windowsa powinien zakonczyc twoj problem

Sprawdź temperatury podzespołów w programie Everest i napisz jaki masz zasilacz,może to on podaje niestabilne napięcie.

Póki co odinstalowałem sterownik od karty graficznej i zainstalowałem najnowszy a tu dodatkowo zrzut temp.

everestd.jpg