Restart akceleratora graficznego


(system) #1

Witam :). Otóż czytałem wszystkie wątki i nie tylko tu na ten temat i niestety nie mogę sobie poradzic. Vpu restartuje mi akcelerator posiadam kartę graficzna radeon x800 komputer jest świeżo po formacie ale jak zwykle mam ten sam problem ze sterownikami karty graficznej... najgorsze jest to że nie mogę pograc nawet i cs'a zmieniam rozdzielczośc potem z Software na OpenGL i 32 bity z 16 i wyskakuje mi o to ten błąd instalowałem już różne sterowniki ale żaden nie działa :frowning: A więc jeśli możecie to wysyłajcie linki do sterów może któryś będzie dobry lub dowiem się że to może jest inny problem tak czy inaczej z góry dziękuje :slight_smile:


(Saeros) #2

Zakładam, że Twój system to Windows XP 32-bit :slight_smile:

Sterowniki na stronie producenta


(system) #3

Tak


(Saeros) #4

Toteż niżej podałem Ci link do sterowników. Stronę trzeba zdrowo przewinąć, bo najpierw jest informacja i lista kart, dzisiaj już, nieobsługiwanych. Spróbuj :slight_smile:


(system) #5

W tym własnie najwiekszy problem ze te sterowniki wlasnie mam zainstalowane

Mógł by ktoś wrzucic net framework 2.0 bo strona microsofta jest wylaczona :frowning:


(igrek) #6

http://www.dobreprogramy.pl/NET-Framewo ... 11657.html


(system) #7

Panowie pomozcie ;/ juz naprawde nie wiem co mam robic


(Darkfilip15) #8

Miałem kiedyś ten sam problem. Osobiście polecam zmianę karty graficznej, lecz na krótką metę może pomóc Ci ten temat: http://forum.dobreprogramy.pl/zwiecha-kompa-podczas-grania-inne-gry-t350047.html. To jest temat z moim problemem, koledzy mi bardzo pomogli. Sam się długo męczyłem z restartowaniem procesora graficznego, ale po wykonanych przeze mnie czynnościach wszystko wróciło na jakiś czas do normy. Później kupiłem nową kartę.


(system) #9

Nic nie pomogło jest jeden + przy uruchamianiu cs'a juz sie nie wylacza tylko podczas gry zawiesza sie i pomoga tylko restart :frowning: