Restart kompa lub blue screen


(Stinger S) #1

jakieś 2 - 3 tygodnie temu zaczął pojawiać mi się blue screen. zdarzało się to co jakieś 3 do 5 min więc sformatowałem dysk C i wgrałem system na nowo!! po kilku dniach problem zaczął pojawiać się na nowo tylko na przemian z restartem (ten restart zdarza się czasami co kilka minut a czasami co godzinkę). zauważyłem że nic się nie dzieje jeżeli uruchomię na kompie grę (age of empires 3) i ją wyłączę (gra chodzi z płytką). wysyłałem raporty o błędach i otrzymałem odpowiedź ale nie zdążyłem jej przeczytać bo komp się zrestartował !!

nie wiem czy to w czymś pomoże!! zastanawiam się nad oddaniem kompa do serwisu, lecz nie sądzę że to jest wina sprzętu!! plis powiedzcie co mam robić !!


(JNJN) #2

Poczytaj:

http://support.microsoft.com/kb/314063/pl

Konserwacja kompa,temperatury wszystkiego,napięcia - mnóstwo przyczyn.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=19197

http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo ... 71293.html


(ak6) #3

poczytaj TO


(De Niro) #4


(Stinger S) #5

przeczytałem wszystko!! z tego co zrozumiałem wynika że ma jakieś złe stery, albo sprzęt który jest jakiś felerny!! ale czemu mi ten komunikat nie wyskakiwał wcześniej?? wszystko jest tak samo od długigo czasu i nic się wcześniej nie pokazywało!! jedyne co się zmieniło w okresie pojawienia się pierwszych błędów (nie pamiętam dokładnie czy przed czy po) to zainstalowanie jak należy karty sieciowej do radiówki (wcześniej była tylko włożona do gniazda PCI (chyba)) oraz zainstalowałem najnowszą wersję firefoxa 2.0 RC1 i został on kilka razy automatycznie aktualizowany!! w biosie nic nie zmieniałem, mam tylko ustawione bootowanie,ale to od zawsze!!


(JNJN) #6

Odinstaluj i wyjmij kartę i zobacz.

Metoda prób i błędów - trzeba sprawdzić wszystko.

Sprzęt się starzeje.

Może przywracanie systemu lub kopia jak masz.


(De Niro) #7

jak stery, to sprawdz czy masz podpisane cyfrowo :szukaj: