Restart kompa (niebieski ekran)

po gruntownym czyszczeniu sprzętu coś mi nawala i nie wiem co. Może ktoś potrafi pomóc? Zrobiłem zdjęcie tego niebieskiego okna ale nie wiem jak wkleić na forum

Wrzuć screena na jakiś serwis przechowywania zdjęć np fotosik i podaj tu linka do tego zdjęcia.

http://grono.net/pub/u/843811/gallery/4011248/0/

Z tego co widzę błąd stwarza jeden z plików od sterowników do katy graficznej. Może warto spróbować odinstalować stare i wgrać jakieś nowsze?

Pobierz nowy sterownik karty graficznej Nvidia >>

odinstaluj stary Driver Cleanerem >> zainstaluj nowy

:slight_smile:

W którym momencie czyli przy jakiej okazji ci to wyskakuje?To że tam jest napisane na temat sterowników to nic nie znaczy , mi taki komunikat wyskakiwał przy odpalaniu płyt w napędzie i powodem okazał się wadliwy zasilacz. Może podczas czyszczenia coś zmajstrowałeś.

Miałem podobny problem jak ty. Jest to błąd sterowników karty graficznej w systemie. Możesz zainstalować nowsze sterowniki ale nie wiem czy to w czymś pomoże (mi nie pomoglo) albo reinstall windowsa.

Złączono Posta : 28.09.2007 (Pią) 19:50

Ten błąd często występuje przy uruchamianiu systemu.

błąd wyskakuje różnie np. teraz działa mi komp po odinstalowaniu karty graficznej ale udało mi się go uruchomić dopiero jak postał 2 godz nie włączany zaraz po odinstalowaniu karty graficznej restartował się za każdym razem czasami przy ekranie (zapraszamy) czasami już jak widziałem tapete pulpitu i za każdym razem kiedy próbuje włączyć program do testowania kompa MBM 5

12daro , prawdopodobnie ze złym zbiegiem okoliczności czyszczenia komputera karta graficzna uległa uszkodzeniu. Opisz dokładnie, co uczyniłeś, że doprowadziłeś to awarii komputera. Właściwie to nic nie wiem o twoim Pc-cie, jedynie wróżę z fusów. Przedstaw listę przerwań IRQ, wymień kartę grafiki na inną i zasilacz na markowy sprzęt. 8)