Restart kompa podczas uruchamiania płyty

Mam nowy problem.

Kiedy wkładam jakąkolwiek płytkę do napędu (2 mam) to komputer się restartuje. Wkurza mnie to bardzo.

Sprawdzałem Avira Antivirem oraz Spybotem - S&D i Ad-Aware SE professional, ale nic nie pomaga. Nie wykrywa żadnych wirów ani nic (sprawdzam mniej wiecej co tydzień kompa).

Czasami się restartuje aż po którymś resecie już działa z płytką, ale jak ją uruchamiam to znowu reseta wali - albo jakoś trzyma.

Ma ktoś jakiś pomysł co do tego?

Proszę o szybką odpowiedź.

Witam!

Spróbuj zrobić tak: Mój komp/Właściwości/Zaawansowane/Uruchamianie i odzyskiwanie->Ustawienia/Odznacz “Automatycznie uruchom ponownie”.

Nie jest to co prawda całkowite rozwiązanie problemu, bo masz jakiś problem sprzętowy chyba, ale przynajmniej komp nie powinien sie restartować.

Napisz czy pomogło.

Pozdrawiam,

Masakrator

daj logi :wink: (stąd sie dowiesz jak zrobić)

Przeczytaj to: KLIK i wklej zawartość plików minidump :slight_smile:

Dzięki Masakrator, ale niestety nie pomogło. Heh. Dalej restartuje się po każdym włożeniu płytki do napędu.

Tutaj log z HJT

Log z Silenta

Minidump

ciachnij wpis :slight_smile:

Przeinstaluj sterowniki od karty graficznej :slight_smile:

Wpis obcięty, sterowniki zainstalowane jeszcze raz. Nie było żadnych błędów, ale co z tego - i tak dalej sie restartuje.Heh.

Nie masz więcej minidumpów? Ten wskazuje na windowsowe pliki do ati … Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Sprawdź RAM programem --> Memtest86

Sprawdź temperatury programem --> EVEREST Home Edition

Jaki masz zasilacz? Jaki konfig kompa?