Restart kompa

Od kilku dni mam problem, gdy wyłączam komputer system prawidłowo się zamyka komputer wyłącza się i natychmiast uruchamia się ponownie. Opisany stan zauważyłem po podłączeniu trzeciego twardego dysku, teraz odłączyłem wspomniany dysk, ale to nie pomaga.

Przeinstalowałem system, zresetowałem bios i dalej to samo, uruchomiłem KNOPPIX z Cd i po zamknięciu system komputer też sam się uruchamia. Nie wiem, co to może być i co mogę z tym zrobić! Mój komputer to: płyta – ECS L7VTA, Duron 1600, karta graficzna – HIS 9200 VIVO, ram – DDR2 768 MB, zasilacz 350 W

wes przetestuj ram,(memtest+)przetestuj komputer innym zasilaczem(moze trzeba wiekszą moc?)jeszcze sprawdzi napedy:)

Na poczatek wyjmij moduł RAM’u wyczyść patyczkiem kosmetycznym potem podłacz pod innego zasilacza jesli nie pomorze to wywal sterowniki i zobacz cz bez nich problem sie powtarz…

Do wywalenmia strerowników DRIVE Cleaner poszukaj na googlach :stuck_out_tongue:

przetestowałem ram (memtest+) wszystko ok’ , robiłem kombinacje z kościami na jednej, dwóch, trzech i nic to nie zmienia. Nie mam drugiego zasilacza żeby go sprawdzić ale czy to może być zasilacz ?

Poczytaj

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php … 815a#faq16