Restart komputera i problem z zainstalowaniem systemu

Witam otóż mam taki problem gdy włączam komputer wszystko jest ok jest ładowanie Windows XP i zaraz po załadowaniu nawet pulpit się nie wyświetli i robi się reset weszłem zobaczyć w Trybie Awaryjnym problem też występował wcisnołem ctrl + alt + delete było sporo procesów z plikiem svchost.exe z tego co pamiętam tyle tego nie było raczej co dziwne jak próbowalem zamknąc kilka tych procesów to odrazu wyswietlał sie komunikat Trwa zamykanie systemu windows i odliczanie bodajże od 1 min. I taka informacja jeszcze tym co napisałem w zasadzie sie nie przejmowałem chciałem zainstalować na nowo Windows z płyty przez bios wszystko było tylko potem juz jak niby szukalo tych sterownikow potem czarny ekran z ta kreseczka na gorze po lewej stronie ekranu i restart i tak jest ciagle prosze o jakas pomoc lub rade w tym temacie i dziekuje bo ja juz nie mam pomyslu na ten komputer :frowning:

Dodane 19.04.2009 (N) 19:02

Problem sam rozwiązałem przyczyną była karta muzyczna która raczej była niesprawna więc narazie pracuje bez ponieważ była dostawiana i problem zniknął :slight_smile: