Restart komputera po załadawniu sie paska windows-a


(Makomaks) #1

Witam.

Otóz mój problem wygląda następująco:

gdy załączam komputer i przjedzie juz pasek windowsa i sprawdzanie spojnosci danych na dysku c (ten niebieski ekran) to komputer się restartuje..

Czy jest to wina systemu czy moze zasilacza, bądź czegos innego.

Proszę o jeśli to możliwe szybko pomoc bo nie chciałbym nie potrzebnie istalować windowsa ( duzo waznych danych)


(matiit) #2

Być może zasilacza

Pożycz od kumpla podłącz i zobacz


(adam9870) #3

A ja w pierwszej kolejności proponowałbym sprawdzić czy zasilacz jest dobrze podłączony. Miałem dosyć podobnie. Obluzował mi się kabel od zasilacza i jak włączałem komputer to zazwyczaj przy monicie "Windows XP Professional" i tam się ładuje to się restartował. Na początku myślałem, że to temperatury a jednak okazało się podłączenie jego :wink:

No ale nie można wykluczyć tego, że zasilacz jest uszkodzony, nie daje sobie rady ze sprzętem bo coś się ostatnio wymieniło etc. :?


(Makomaks) #4

dziekuje za pomoc nie pomyślałem o sprawdzeniu na innym komputerze a mam taką mozliwosc wiec jak tylko sie dostane do drugiego komputera to sprawdze .


(system) #5

No to jak sprawdzisz to napisz tutaj co i jak... Nawet jak już będziesz wiedział w czym rzecz. Co do twojego problemu, na wszelki wypadek sprawdzić to o czym pisze adam9870. Też tak kiedyś miałem... Czasami najbanalniejsza rzecz jest przyczyną wielkiego problemu. Jeśli to nie pomoże daj temperatury podzespołów i jakiego zasilacza używasz... Przy jakim sprzęcie ??


(JNJN) #6

I sprawdź dysk/wszystkie partycje tak - XP z konsoli R:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 189#553189