Restart komputera

A co to jest?

przejrzeć może ale nic po zatem :!:

Debugging Tools for Windows

Ja mam podobny problem co kolega tylko że komputer mi się restartuje po niektórych grach np Football Manager 2006 Painkiler a po niektórych nie np Nba Live 2004, Halo.Mój komputer to: Duron 1.0 386 Ram DDR GeForce 2 MX/64 MB. Zmaina sterowników na starsze nic mi nie pomogła,działałem na różnych sterownikach na starszych i na nowszych obecnie 71.84. Na Windowsie 98 nie miałem takich żeczy a na XP takie cos się zaczeło. Także pomóżcie i mi.

:arrow: start-> uruchom-> eventvwr.msc

:arrow: Debugging Tools for Windows

:arrow: włącz BSOD’a start-> uruchom-> sysdm.cpl Zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie Ustawiania gdzie odznacz Automatycznie uruchom ponownie

schowek017lz.th.jpg

:arrow: jak narazie nie możemy powiedzieć ze to wina sterów od karty graficznej, ale mimo wszystko obecne stery nie sa dobre do tej karty :!:

w 100% wina DirectX

ja bym nie był taki przekonany, tylko sprawdził jaką wersje posiadasz DirectX

start-> uruchom-> dxdiag

DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Sciagnac prosze narzedzie debugger:

http://msdl.microsoft.com/download/symb … 6.03.5.exe

uruchomic

potem

Start - Programy - Debugging Tools For Windows - WinDbg.exe

Otworzy nam sie okienko programu.

Klikamy na File - Open Crash Dump (Ctrl+D)

Teraz musimy odszukać nasz plik dumpa. Standardowo Windows XP zapisuje je sobie w %systemroot%/minidump (w moim przypadku jest to c:\windows\minidump) i tam wlasnie nalezy ich szukać.

Pliki te posiadaja unikalną nazwę, na przyklad: Mini15052006-01.dmp

Możemy z tego dowiedzieć sie że nasz problem musiał wydarzyć sie wlaśnie dzisiaj, czyli 15 maja 2006.

Gdy juz wiemy gdzie znaleźć nasz plik otwieramy go w Debbugerze. Jeśli wyskoczy nam okienko o Zapisaniu naszego Miejsca pracy (Save Workspace) najlepiej wybrac No.

To co się ukaze-raport wkleic prosze na forum

Sa krotkie wiec mozna kilka raportow z ostatnich kliku minidumpow