Restart pc

Co powiecie na ten http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17101 ??

Ty nie szukaj przyczyn w sprzęcie tylko przeskanuj komputer na różnego rodzaju syf. Antywirem (jak masz), ad-aware, ewido

lotnikoss dobry ten sprzęt, ale zrób dokładne pomiary, czy Ci się na płycie pomieści

marek624 miezylem, no i moj ten standardowy ma 8 cm, no a od tego starego sa jeszcze 3 cm odleglosci do zasliacza wiec powinien wez do problemu, ten pantagram ma 11 cm wiec raczej wejdzie bez problemu ?

nie widzę Twojej płyty więc Ci nie powiem, najlepiej weź kompa do sklepu tam Ci założą i po problemie

zauwazylem ze chwile przed restartem glosniki [creatviny 5.1] zaczynaja trzeszczec i nagle reset, co to moze byc ?

lotnikoss ja mam to samo :cry: , z restartami walczę już od jakiegoś czasu. Początkowo myślałam, że nawalił zasilacz, ale to był fałszywy trop. Też mam głośniki creativy 5.1, które czasem wydają dziwne dźwięki przed restartem. Zastanawiam się, czy to przypadkiem nie jest jakiś błąd karty dźwiękowej. Nie znam się za bardzo na kompach, więc zaczęłam szukac fachowej pomocy. Dałam ogłoszenie w paru miejsach, ale na razie brak odzewu.

wyłącz w biosie kartę dźwiękową i zobacz czy problem zniknie, jeśli tak odinstaluj i zainstaluj ponownie sterowniki do karty dźwiękowej