Restart po załadowaniu plików XP na dysku SATA w laptopie

Witam, mam laptop z system Windows Vista, ale chce go zmienić na XP. System ładuje pliki, a później jest czarny ekran i reset :(. Pan z samsunga powiedział żeby wgrać XP z SP2 zamiast bez SP, więc tak zrobiłem, ale problem nadal nie znika. Oprócz SP dodałem sterowniki SATA, ale problem nie znika. Napisali mi że to problem z winy systemu, ale ja myślę, że to coś z moim lapkiem, ostatnio grzał się, ale mam podstawkę i jest ok. Oprócz tego zepsuła się nagrywarka, taśma się schowała i przecięła. Podaje parametry z cpu-z:

http://wklej.org/id/698798/

Zakładając, że masz dysk sata:

Zmień w biosie ahci na ide i wtedy zainstaluj, ew wgraj sterowniki sata do twojego laptopa podczas ładowania, zintegruj sterowniki sata z instalacją systemu.

Czytaj uważnie, dodałem już sterowniki sata i SP. Te sterowniki to paczka i próbowałem też z tymi do mojego lapka. A z ide nie mogę, bo nie wykrywa zewnętrznej nagrywarki.

piotrb16 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Odświeżam

Dodane 01.03.2012 (Cz) 16:50

Up