Restart podczas full scan w kis 9.0.0.736

(Cbool33) #1

komp w podpisie. A wiec do rzeczy: Dziwne zjawisko gdyż dwa razy próbowałem ukończyć pełne skanowanie dysku programem kaspersky 9.0.0.736 ale sie wykrzacza resetem i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że chkdsk /f /r wszystkie trzy partycje przechodzą bez problemów. I moje pytanie: skąd to sie bierze tylko proszę mi nie mówić ze mam jakieś dziwne pliki czyżby to nadszedł czas na najnowszego kis'a?

dodatkowo : wersja windows i kaspersky :

win 7 64 bit aktualizacje wszystkie pol miesiaca temu robione; kis-em aktualnym, najnowszym z wersji 9, wersja eng

a temperatury widziane i pewne: procek max 55, grafa max 53, dysk max 45 obudowa otwarta wiec siesta zawsze

jak coś źle(napisane) to ups dać znać

(fiesta) #2

Win 7 64 bit i Kaspersky w wersji 9.*** to już może stwarzać problemy. Za czasów tej wersji to o sevenie i to jeszcze w wersji 64 to jeszcze wróble ćwierkały :wink:

(Veers) #3

Hę ?! No wybacz - ale wymagania systemowe mówią co innego: http://www.kaspersky.pl/products.html?s ... prodid=174

@ chool333 - zajrzyj do Podglądu Zdarzeń Systemowych względnie przejrzyj logi Kasperskiego. Ważną informacją może być, czy kaspersky wywala się zawsze w tym samym miejscu (pliku).

(fiesta) #4

Faktycznie, zasugerowałem się nazwą wersji a nie nr kodowym który podał autor.

Upssss ...

(Cbool33) #5

a ja sie nie gniewam :slight_smile:

myśle że na tym samym choć pewności nie mam Bo to było tydzień temu, skoro dysk nowy i skan check-dyskiem 5/5 nic nie pokazał wiec raczej to będzie kis albo zrobie jeszcze raz na 9 lub zainstaluje kis 11 i wtedy.

A co do logów to czy znajde po tygodniu i czy bedą jeśli po restarcie w kasperskim nie zapamietał ostatniego momentu na któryym skończył tylko zaczynał od nowa

Nie mówcie że mam siedzieć i wpatrywać sie jak skanuje i zobaczyć na jakim pliku sie wyhaczy ;d bo to troche męczące by było