Restart podczas gry w Far Cry 2

master_zonk6 , przepraszam ale gdzie w biosie mogę znaleźć zmianę temperatury, bo przeszukałem wszędzie i nie znalazłem xD

Nie chodzi oi przegrzewanie się ja tez to miałem a mam obudowe raidmax ninja i temperature wszystkiego 30 stopni chodzi o to że trza pobrać aktualizacje klikając na ikone w przeciwnym razie po włączeniu gry rozpoczęciu i kiedy się załaduje tak się stanie to normalne w far cry 2 dlatego zanim wejdzie zawsze pobiera aktualizacje czyli na opakowaniu powinno pisać wymagane połączenie z netem i to wszystko tak isę dzieje BO ZA SZYBKO PEWNIE PODMNIENILEŚ CRACKA ZANIM PODMIENISZ KLIKNIJ W PIERWSZĄ IKONE I POCZEKAJ AZ ŚCIĄGNIE DODATKI NO NIE TORRENCIE NARA

Na tym forum nie rozmawiamy o crackach. :wink:

Uznam to jako wypowiedź 5-cio latka 8)

hehe, jakby była zmiana temperatury to bym dał na -100 i podkręcił o miliard ghz xD Jemu chodziło pewnie o temperaturę, w której komputer się awaryjnie zrestartuje.

Jestem pewny, że to zasilacz - NOX nie robi za dobrych, a do dobrego sprzętu potrzebne są stabilne napięcia.

Tak ale wspomniałem na górze że zdarza się to przy innych grach a zwłaszcza online typu WOW czy Talisman Online. Szczerze to w żadną grę nie mogę za długo popykać. Na oszczędzaniu energii tylko…20-60 minut

http://zasilacze.info/produkty.php?id=1 … ria_id=241 - co sądzicie o tym zasilaczu do mojego komputera? ;]

Wydaje mi się, że zasilacz 560 - 600W byłby odpowiedni, ale musi być oryginalny - Chieftec, Tagana, Corsair, Seasonic, OCZ, Pentagram i kilka innych.