Restart Połączenia Lokalnego - Problem z połączeniem się z internetem

Czesć, mam problem z internetem, otóż pobrałem grę Tera Online i pojawił sie problem z pobieraniem, czytałem, że aby to naprawić to podczas pobierania należy w Ustawieniach Karty Sieciowej wyłączyć Połączenie sieci lokalnej a później znowu włączyć.

Zrobiłem tak i internet sie połączył, ale że gra sie nie naprawiła to zrobilem tak jeszcze raz, ale tym razem internet sie nie połączył.

W stan: Połaczenie lokalne wyświetla stan nośnika włączony, czas trwania 36min, szybkość 100,0 Mb/s,

w Aktywność Wyslano 5288 bajtow a otrzymano 2820. Połączenie Ipv4 Brak dostępu do internetu i Ipv6 Brak dostępu do sieci.

Jeśli włącze Rozwiaż problemy to pisze że albo nie znalezionno błędów albo, że serwer DNS nie odpowiada.

Co robić? Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Internet mam z TP Livebox

Słyszałem, że powinienem zrobić format liveboxa i zmienić DNSy, napisałby ktoś jak to zrobić?

Manaphy , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich liter diakrytyzowanych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż). Proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

Nie format, a przywrócenie ustawień fabrycznych. Wciśnij przycisk reset i przytrzymaj kilka sekund lub zaloguj się do panelu i tam powinna być opcja przywrócenie ustawień. Szczegóły na pewno znajdziesz w instrukcji obsługi.

Edit: Ok wszedłem w panel (linkiem wpisanym w przegladarke) i chciałem zmodyfikować ustawienia sieci, ale wyskoczyło albo błędne hasło albo time connection error, a później w danych było oczekiwanie, ale później kliknąłem w zresetuj ustawienie i internet się w jednej chwili włączył. Dzięki za wszystko :slight_smile:

Cóż, net działa, wielkie dzięki :slight_smile: