Restart potem net nie działa, przywracanie też ;/

We wtorek włączyłam komputer, który po mniej więcej minucie zrestartował się sam z siebie (nie dało się nawet zalogować, albo restart następował zaraz po pojawieniu się pulpitu). Za każdym włączeniem był restart. Na awaryjnym działał normalnie, więc zeskanowałam komputer, wykryło kilka wirusów i usunęło. Problem nie zniknął, więc wyszukałam pliki, które mks (online :P) wskazał jako wirusy i je wywaliłam… oprócz tego zrobiłam skanowanie pandą… Problem z restartem zniknął, za to czekałam jakieś 10 min jak mi się pokażą ikony ;/ Probowląm zrobić przywrócenie systemu ale pojawia się info, że się nie powiodło, a przedtem czekam znowu 10 min na uruchomienie się w pełni systemu ;/

Dodatkowo nie działa też internet. Teraz komp włącza sie normalnie, net nie działa nadal, a przy przywracaniu znowu maksymalnie spowalnia.

wywaliłam następujące pliki (każdy miał jeszcze jakieś rozszerzenie w nazwie) z folderu Prefetch:

amhndf.exe

elyk.exe

ibflpmm.exe

jkogxj.exe

ntyfpcep.exe

Wklejam loga:

Usuń Hijackiem te wpisy:

Dodatkowo usuń ukraińskie DNSy:

Wklej screena z programu: LSP-Fix

trochę to trwało, bo muszę skakac z komputera na komputer, ale usunęłam podane loga i zrobiłam screena:

nnn.JPG

Zaznacz " I know what I’m doing", a nastepnie kliknij Finish :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

logi :slight_smile: (chociaż narazie net nadal nie działa :()

Użyj --> Winsockfix :slight_smile:

programik mi nieczego nie usunie prawda? ^^"" nie jestem ekspertem :]

dziękuje i pewnie zaraz wracam…

Gdyby miało usunąć, to bym Ci tego nie polecił :stuck_out_tongue:

Spokojnie możesz mi zaufać i zrobić to, co napiałem :slight_smile:

hm, wróciłam do punktu wyjscia

wróciło szybkie ładowanie systemu i internet (już nie muszę kabli pomiedzy komputerami zmieniać ;]), ale restart powrócił ;/

włączam, loguje się i bum… restarcik, na awaryjnym jest okay, na wszelki wypadek znowu wklejam loga, w tym, że przy skanowaniu Silent Runners wystąpił błąd:

screen.JPG

Logi są czyste :slight_smile:

Zrób checkdiska, czyli start --> uruchom --> cmd i wpisz: chkdsk c: /f /r

Wejdź w dziennik zdarzeń:

Start --> uruchom --> eventvwr i sprawdź, czy nie masz błędów zaznaczonych kolorem czerwonym - jeżeli są to wrzuć ich screeny :slight_smile:

:arrow: Jak wstawić zrzut pulpitu?

pomocy :(:frowning: wpisałam to co mówiłeś (tą pierwszą część), uruchomiłam ponownie, komputer zrobił sprawdzenie dysku ale błąd z restartem nie minął, najgorsze, że teraz nie mogę się dostać nawet do trybu awaryjnego, bo cały czas jest czarny ekran z białym mrugającym znaczkiem w lewym górnym rogu ekranu

ja nie mogę stracić moich danych, błaaagam o pomoc, nie wim co teraz mam robić :frowning: mnie chyba w domu zatłuką za zdjęcia nie mówiąc już o moich plikach ;(;(;(

Wykonaj drugą część pojego posta wyżej :slight_smile:

ale jak mam to zrobić skoro w trybie normalnym się restartuje zaraz po zalogowaniu albo w trakcie a do awaryjnego nawet nie mogę się dostać :frowning: teraz jestem na starym komputerze, moze mam czekac godzine jak mi sie awaryjny uruchomi? nie wiem :frowning: nie wczytuje sie :frowning:

Złączono Posta : 09.09.2006 (Sob) 22:17

i nikt mi już nie pomoże? :frowning:

nie chce formata, a myślę, że da się go uniknąć…

Złączono Posta : 09.09.2006 (Sob) 23:07

no więc udało mi się, mam screeny ;] ale nie wiem czy o to chodziło, tak w ogóle to w pewnym momencie pojawiło się okienko, że za minute system sie zamknie z zgodnie z jakimś kodem 203… ale nie wiem czy to istotne

jak coś mogę jeszcze poszukac, ale nie wiem czy znowu mi sie system nie zamknie…

scr1.JPG

scr2.JPG