Restart visty przy 2 oknach video?

Witam,

mam taki problem czesto u mnie lecą teledyski lub filmy z komputera na telewizorze, jednak kiedy przeglądam internet i spróbuje np otworzyć filmik z youtube dostaje bluscreena i system sie restartuje. nie chodzi tu o youtube czy coś w tym stylu, otwarcie jakiegokolwiek drugiego okienka video jest po prostu niemożliwe (uruchomienie filmu = restart).

Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem ?

Pozdrawiam

ja pracuje na Viście ultimate i nigdy czegoś takiego nie miałem

Myślałem że to karta graficzna, bo pamięć przetestowałem memtestem i goldmemory i 0 błędów a po odpaleniu windy nr błędu wskazywał właśnie na to. Oddałem karte do serwisu do sprawdzenia, w międzyczasie porzyczyłem GF 7600 GT od kumpla i rzeczywiście się poprawiło 2 okna wideo nie resetują mi kompa. Natomiast ogólny problem, który myślałem że jest właśnie związany z grafą nie znikł. A mianowicie żadna gra mi nie chce działać poprawnie pod xp co gorsza miewam problem nawet z taką aplikacją jak GG gdzie okienko programu zachowuje się tak jakby procesor byl zajęty na 100% a nie jest. W grach w COD2 gdzie nie miałem problemu na słabszym sprzęcie to się bardzo kiepsko gra mimo ze zmniejszyłem nawet rozdzialkę i wyłączyłem AA. Wszystko pod XP pod vistą działa lepiej. Pamięć przetestowana, grafa zmieniona co zostaje? Płyta główna?? Procesor?? Ktoś ma jakieś sugestie?