Restart Windows XP zamiast zamknięcia systemu

mam problem

zamiast zamknięcia systemu komputer sie restartuje

nic nie instalowalem na pc oprocz adobe reader

jednak po deinstalacji jest wciąż to samo ;/

po odznaczeniu opcj w systemie “automatycznie zrestartuj PC po awarii” pokazuje sie komunikat na niebieskim tle z błedem krytycznym.

próbowałem różnych opcji ktore znalazlem w google ale żadna nie skutkuje

pomocy

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

http://www.wklej.org/id/15713/

prosze o sprawdzenie

W tym wypadku problemem był sterownik od karty graficznej (plik nv4_disp.dll). Tak, więc usuń sterownik, wyczyść rejestr programem CCleaner i zainstaluj nowsze sterowniki.

Mam nadzieję, że nie łamię żadnych zasad forum (jeśli łamię, to z góry przepraszam), ale sądzę, że nie powinienem zakładać nowego tematu:

Otóż mam identyczny problem, co autor tego wątku, ale jest dodatkowy kłopot: zainstalowałem Debugging Tools for Windows, tylko, że w folderze C:\Windows\minidump ani żadnym innym na dysku C nie mam żadnych plików .dmp do sprawdzenia (poza jakimiś dwoma starymi w folderach gier). We właściwościach systemu mam pod Zapisywanie informacji o debugowaniu wybraną opcję "Mały zrzut pamięci (64kb) oraz Katalog małego zrzutu: %SystemRoot%\Minidump

Proszę o pomoc, co mogę zrobić?

W managerze urządzeń nie ma nigdzie wykrzykników, tylko na “Karta Realtek” jest czerwony krzyżyk(bodajże oznacza, że jest wyłączona).

witam

zainstalowalem nowe sterowniki do karty graficznej i nic

prosze o pomoc