Restartowanie sie koputera

(Onimusza666) #1

nie mam pojęcia albo zasilacz(może karta ma wejście na dodatkowe zasilanie?-sam montowałeś czy w serwisie?nowa czy używana?)miałem kiedyś to samo na grach a przeważnie filmach divx-pomogła wymiana zasilacza na chiftek450w. wcześniej miałem mustanga350 przy okazji wymieniłem grafike ge-force 7300 na 7900 i jest ok.

(Cosik Ktosik) #2

Ja bym podejrzewał zasilacz. Na jakim innym sprawdzałeś? Sprawdź napięcia, kondensatory na płycie głównej, czy nie spuchły lub wylały. Wyresetuj CMOS wyciągając bateryjkę na płycie głównej.

(Cosik Ktosik) #3

Błąd ten może spowodować wirus. Możesz dać log z HijackThis: viewtopic.php?f=16&t=36654 (zapoznaj się z zasadami wklejania logów).

A czy sprawdzałeś pamięć programem Memtest86: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … est86+3.4a

oraz dysk pod kątem bad sektorów (np programem HD Tune)?

Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafy oraz ponownie DirectX

(Nethalythic) #4
  1. Ściągnij program Debugger Tools for Windows

2. Zainstaluj

3. Otwórz

4. W menu “file” wybierz “open crush dump”. Spowoduje to otwarcie listy błędów przy których występował Bluescreen.

5. Otwórz ostatni na liście (ostatni to prawdopodobnie najnowszy)

6. Po jego otwarciu ujrzysz log, zjedź na sam dół. Zobaczysz taką linijkę “probably caused by (i tu nazwa pliku” . Jest to prawdopodobnie winowajca.

7. Jeśli potrzebowałbyś pomocy z identyfikacją wklej t cały LOG z programu do http://www.wklej.org

8. Zamieść tu linka do Twojego loga

(Kosarro) #5

Oczywiscie,ze format Ci pomoze, zakladajac ze wirus byl tylko na tej jednej formatowanej akurat partycji.

(system) #6

a może poprostu się przegrzewa :smiley: odkręć obudowę na chwilę i daj mu jakieś dodatkowe chłodzenie… może to pomoże :smiley:

(Kosarro) #7

Jesli mowa o przegrzewaniu, tosrawdz coolera i radiator na procesorze, w wiekszosci przypadkow, zakladajac ze wiatraczek jest sprawny, wystarczy uzyc sprezonego powietrza i po sprawie.

pozdrawiam

Robert