Restartujacy sie komputer w czasie grania w gre

Witam! Mam taki problem (szukałem w googlach ale nie znalazlem a tutejsza szukajka mi nie dziala;/) gdy gram np. heroes’a albo fife albo w inna gre to nagle mi sie gra wylacza i pokazuje mi sie co chwila ten sam komunikat… i mam opcje nie wysylaj i wysylaj (mysle ze sie skaapniecie o co chodzi) lub komp sie zacina i musze resetnac albo takie cos na caly ekran mi sie pokazuje takie niebieskie i tam jest cos pisane bialymi literkami ale nie pamietam co;p

Parametry windowsa:

Microsoft Windows XP Professional

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 2

Parametry kompa (ogolne)

Amp Athlon XP 2600+

2.08GHZ

512 MB RAM

Pokazuje mi sie tylko jak gram w jakies gry z lepsza grafa, nigdy jak surfuje po necie albo gram w syf tupy tibia wzn. gralem (myslalem ze to karta graficzna za slaba ale jak odkurzylem kompa tzn. płyta główna itp. i windowsa od nowa zainstalowalem to chodzil pięknie…)

Mam antivirusa jakby co i kompa skanuje regularnie…

Thanks from the mountains Macias:))))

odkurz sobie wentylator… powinno pomóc

Może bawiłeś sie w systemie i pousuwałeś lub przeniosłeś jakieś pliki?? Albo używałeś jakiegoś programu do tuningu kompa???

Złączono Posta : 19.03.2007 (Pon) 17:41

Może bawiłeś sie w systemie i pousuwałeś lub przeniosłeś jakieś pliki?? Albo używałeś jakiegoś programu do tuningu kompa??? I daj logi z hijacka do odpowiedniego działu

Nie w systemie sie nie bawilem ale kiedys mialem zawiruszone pliki w systemie i jak antivirem skanowalem to mi wlasnie wykryl to nie dalo rady do kwarantanny i musialem usunac i moze dlatego;/

A kompa nie tuningowalem ani recznie ani programem;/

A logi własnie podałem:)

Zrobiłeś jak adam9870 Ci napisał w dziale bezpieczeństwo?

Co do niebieskich ekranów to poczytaj i wklej zawartośc jak jest Debugging Tools for Windows i pliki minidump.